Michał Wiśniewski nagle zaczął świetnie dogadywać się z byłą żoną. Niespodziewany obrót spraw

Michał Wiśniewski nagle zaczął świetnie dogadywać się z byłą żoną. Niespodziewany obrót spraw Źródło: WikiMedia Commons/Serecki

Michał Wiśniewski nie raz trafiał na okładki gazet ze względu na swoje burzliwe życie uczuciowe. Ma za sobą niejedno małżeństwo i niejeden rozwód. Chociaż oficjalnie jest w nowym związku, do jego życia powróciła dawna miłość. Fani spekulują, że możliwe, że powróciło i uczucie.

Michał Wiśniewski podobno spotyka się obecnie z tajemniczą rozwódką, Pauliną. O kobiecie na razie zupełnie nic nie wiadomo, a media już mają nowy materiał do spekulacji. Jak się okazało, lider "Ich Troje" nawiązał kontakt z dawną miłością i wydaje się, że między nimi układa się wręcz wspaniale. Znając bogate życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego ciężko dziwić się, że zarówno prasa jak i fani podejrzewają, że między nimi może znowu być coś więcej.

Michał Wiśniewski ma za sobą już kilka rozwodów

Przeprowadzenie dokładnej analizy wszystkich związków Michała Wiśniewskiego mogłoby sporo zająć. Piosenkarz często związywał się z kobietami, z którymi śpiewał w zespole. Zaczęło się w latach 1996-2001, kiedy to Michał Wiśniewski był mężem Magdy Femme. Ledwo rok po tym rozstaniu poślubił Mandarynę, z którą spędził cztery lata i doczekał się dwójki dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2006 roku poślubił Annę Świątczak - z nią również miał dwójkę potomstwa. Chociaż wszystko wskazywało na to, że piosenkarz wreszcie trafił na "tę jedyną", w 2012 roku znowu się ożenił - tym razem z Dominiką Tajner. Ten ostatni związek jednak również zakończył się rozwodem.

Zgodnie z doniesieniami mediów Wiśniewski ma nową partnerkę, ale ostatnio u jego boku pojawiła się również była żona

Zgodnie z tym, co udało się ustalić dziennikarzom, do gwiazdora wprowadziła się ostatnio nowa ukochana - rozwódka, która poza tym, że urodziła mu dziecko, to wzięła ze sobą czwórkę własnego potomstwa. Mimo tego do uszu publiki docierają również inne głosy. Michał Wiśniewski nawiązał bowiem ponownie kontakt z Anną Świątczak.

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Wspólnie pracują nad projektem "Wiśniewski Akustycznie" i wszystko wskazuje na to, że znowu świetnie się dogadują. Co prawda od rozwodu minęło już wiele lat, ale parę wciąż łączy opieka nad dziećmi - 13-letnią Etiennette Anną i 16-letnią Vivienne Vienną. Przy równie bliskiej współpracy może się okazać, że uczucie zapłonie na nowo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News