Michał Wiśniewski przerwał milczenie. Głośno powiedział o piątym ślubie i kolejnym dziecku, wszystko jest już jasne

Michał Wiśniewski przerwał milczenie. Głośno powiedział o piątym ślubie i kolejnym dziecku, wszystko jest już jasne Źródło: instagram.com m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski długo milczał, ale w końcu zdecydował się przerwać ciszę i skomentować swój piąty ślub oraz informacje o kolejnym dziecku. Teraz fani nie mają już żadnych wątpliwości, a słowa gwiazdora mogą niektórych mocno zdziwić. Tego zupełnie się nie spodziewali.

Michał Wiśniewski nie znika z pierwszych stron gazet i nagłówków tabloidów. Wszyscy rozpisują się o jego ciągłych podbojach miłosnych. Ciągłe rozwody muzyka i kolejne małżeństwa budzą wiele skrajnych emocji w opinii publicznej, której nie do końca się to podoba. Lider Ich Troje może jednak liczyć na grupę wiernych fanów, szczerze kibicujących mu w poszukiwaniu prawdziwej miłości. Gdy tylko w mediach pojawiły się pierwsze pogłoski o piątym ślubie muzyka wszyscy z niecierpliwieniem czekali na komentarz z jego strony. Minęło wiele czasu, nim gwiazdor się na to zdecydował.

Wszystko stało się jasne. Michał Wiśniewski o swoim piątym ślubie i kolejnym dziecku 

Zaledwie kilka tygodni po tym, jak kolorową prasę obiegła wieść o rozwodzie Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner, pojawiły się kolejne doniesienia, tym razem o nowej partnerce wokalisty. Niejaką Paulinę, nieznaną w świecie show-biznesu, miał poznać na popularnym portalu randkowym. Szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał, do fanów dotarły również informacje o rzekomej ciąży kobiety, a wiosną tego roku o ślubie pary. Sprawę wielokrotnie komentowali najbliżsi Michała, ale on sam wytrwale milczał. Teraz w rozmowie z Plejadą zdecydował się przerwać ciszę i opowiedzieć o ślubie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ceremonia była jak każda - przepełniona miłością. Każda ceremonia zaślubin jest przepełniona miłością, jeżeli jest uczciwa - mówił, cytowany przez Jastrząb Post, Michał Wiśniewski w rozmowie z Plejadą.

Lider Ich Troje stanowczo zdementował również pogłoski o ciąży Pauliny. Wprost przyznał, że nie zostanie niebawem po raz kolejny ojcem. Muzyk nie ukrywa również swoich nadziei na to, że to małżeństwo będzie już ostatnim. Chce w końcu znaleźć szczęście u boku tej jednej jedynej i głęboko wierzy, że będzie to właśnie Paulina. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Tym razem w kościele, pilny apel do wiernych

2. Już od dziś w Biedronce do kupienia marzenie każdej kobiety. Cena wyjątkowo niska

- Wielkie szanse na to, żeby dotrwać do końca, dlatego, że ja już nigdy nie będę się starał, żeby komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić, tylko zostawiam mu jego własną przestrzeń. Taki jest mój pomysł na ten związek - wyjaśniał w rozmowie z Plejadą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podali mu krew żółwia jako ochronę przed koronawirusem. Nie żyje 5-miesięczne dziecko
  2. Adam Małysz otrzymał medal. Wyróżnienie ma związek z jego religią
  3. Rząd w ostatniej chwili zniesie uciążliwy zakaz. Już od 30 maja wielu Polaków odetchnie z ulgą
  4. Rząd wprowadzi specjalny zakaz na najbliższe miesiące? Część Polaków się cieszy, reszta będzie bardzo niezadowolona
  5. Mężczyzna zaginął dwa lata temu, niespodziewanie zobaczyli go na nagraniu. Nie mogli uwierzyć, co się stało
  6. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News