Michał Wiśniewski przeżywa żałobę
YouTube Plejada
Irmina Jach - 26 Października 2020

Wielka żałoba, cierpiał przez ostatnie chwile życia. Druzgocąca wieść, Michał Wiśniewski ujawnił szczegóły śmierci

Michał Wiśniewski jest w głębokiej żałobie po śmierci bliskiej osoby. Kontrowersyjny lider zespołu Ich Troje zdecydował się na publiczne ujawnienie kulisów śmierci. Jego relacja jest naprawdę wstrząsająca. Mężczyzna okropnie cierpiał przez ostatnie chwile swojego życia. Trudno powstrzymać łzy. Rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

Michał Wiśniewski postanowił podzielić się z fanami przemyśleniami na temat nieoczekiwanego odejścia swojego serdecznego przyjaciela i fana, Adama Śledzianowskiego. Mężczyzna, który odszedł nagle pod koniec września, miał zaledwie 29 lat. Powodem śmierci miał być fakt, że lekarze nie udzielili mu niezbędnej pomocy medycznej.

Dobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaDobitnie smutna wiadomość o Maryli Rodowicz. Potwierdziły się czarne przypuszczeniaCzytaj dalej

Michał Wiśniewski jest w żałobie po śmierci przyjaciela

Zdaniem Michała Wiśniewskiego bezpośrednią przyczyną zgonu bliskiego mu mężczyzny była obecna sytuacja epidemiologiczna w kraju. W związku z ogromną ilością zakażeń, o których każdego dnia informuje Ministerstwo Zdrowia, szpitale są przeciążone. W mediach regularnie pojawiają się doniesienia na temat karetek, które godzinami krążą po ulicach miast poszukując placówek medycznych, które zgodzą się na przyjęcie chorych na oddział.

Michał Wiśniewski postanowił szczegółowo opisać historię 29-letniego Adama Śledzianowskiego, który - według kontrowersyjnego muzyka - stał się ofiarą systemu. Mężczyzna od urodzenia borykał się z problemami zdrowotnymi, które wymagały stałej opieki lekarskiej. Niewydolność nerki sprawiała, że wiele czasu spędzał w szpitalach. Pod koniec ubiegłego miesiąca fan formacji Ich Troje zaczął uskarżać się na duszności i uporczywy kaszel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Rozwścieczony tłum pod siedzibą Radia Maryja, mają dość. Rydzyk ma się czego obawiać?Czytaj dalej

Objawy nasilały się przez kilka dni. W końcu ojciec mężczyzny podjął decyzję o zabraniu syna do miejscowego ośrodka zdrowia. Niestety, na miejscu nie zastali żadnego lekarza. Jak twierdzi Michał Wiśniewski, choremu udzielono teleporady, podczas której, bez osłuchania pacjenta, lekarz wystawił receptę na siedem leków, w tym na antybiotyki. Adam Śledzianowski zdecydował się na wdrożenie leczenia, mając nadzieję na polepszenie stanu zdrowia.

Niestety, już następnego dnia zaczął czuć się bardzo źle. Jego rodzice ponownie próbowali zorganizować wizytę lekarską. Jedynym medykiem, który zgodził się interweniować, był ginekolog-położnik, który nie miał kompetencji do zbadania pacjenta. Postanowił jednak wydać skierowanie na szpitalny oddział zakaźny, gdzie istniałaby możliwość wykonania konkretnych badań. Podejrzewał, że 29-latek jest chory na COVID-19.

Rodzice mężczyzny byli zmuszeni do samodzielnego odtransportowania syna do placówki medycznej mieszczącej się w innym mieście. Niestety, w trakcie podróży Adam Śledzianowski przestał oddychać i zmarł po ponad godzinnej reanimacji. Pośmiertnie wykonano test na obecność koronawirusa, wynik był negatywny.

Michał Wiśniewski nie ukrywa oburzenia faktem, że jego przyjaciel nie otrzymał pomocy medycznej kilka dni wcześniej. Choć, jak zaznaczył, nie chce uderzać w służbę zdrowia, uważa, że powodem śmierci młodego mężczyzny był brak wsparcia ze strony lekarzy.

Dzisiaj grzeje:

1. Pilna zmiana w godzinach dla seniorów. Rząd właśnie ją wprowadził

2. Od jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków

3. Krzysztof Krawczyk wprawił wszystkich w osłupienie. Zdradził, jaką emeryturę dostaje

- Chcę tylko powiedzieć: wchodźcie drzwiami i oknami. Czy to jest nieodpowiedzialne? Nie wiem, ale gdyby taka sytuacja miałaby miejsce w przypadku mojego dziecka, po tym, co zaobserwowałem u Adasia, to dwa razy bym się nie zastanawiał - oceni muzyk.

Michał Wiśniewski zaoferował rodzinie zmarłego Adama Śledzianowskiego pomoc prawną. Rodzice 29-latka zamierzają ubiegać się o odszkodowanie za nieudzielenie ich synowi odpowiedniej opieki medycznej. Kontrowersyjny muzyk zrobi wszystko, by pomóc im w walce o sprawiedliwość.

- Nie chcę nawet myśleć, co czują bliscy pacjentów, którzy nie mieli koronawirusa, a umierają, bo prawdopodobnie jest ich o wiele, wiele więcej niż tych, którzy umierają na COVID. System nie działa - skomentował wokalista zespołu Ich Troje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zauważyła skulonego pitbulla na ławce. Prawda ją przeraziła, konieczna była pomoc
  2. Zbigniew Boniek zarażony koronawirusem. Wiemy, w jakim stanie jest prezes PZPN
  3. Już w poniedziałek Polacy odczują skutki, wszyscy mają dość. Działania przybierają na sile
  4. Ratownik medyczny nie mógł już dłużej. Zdradził, co wyrabia się obecnie w szpitalach, wszyscy wolą milczeć
  5. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 28 października dla wszystkich Polaków. Smutne informacje
  6. Tajemnicze sygnały z kosmosu ponownie do nas trafiają. Astronomowie nie mogą uwierzyć
  7. Okrasa wyjawił najlepszy przepis na ciasto na pierogi. Jest po prostu idealne

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News