Oszałamiająca wiadomość z domu Michała Wiśniewskiego. Prawdziwa bomba dokładnie w Boże Narodzenie

Oszałamiająca wiadomość z domu Michała Wiśniewskiego. Prawdziwa bomba dokładnie w Boże Narodzenie Źródło: Instagram

Michał Wiśniewski nie przestaje szokować. Czerwonowłosy piosenkarz nie pozwala fanom się nudzić. Właśnie w mediach pojawiły się kolejne doniesienia - w Boże Narodzenie w jego domu miało dojść do niesamowitych wydarzeń.

Michał Wiśniewski znów zatrzęsie polskim show-biznesem? Wszystko na to wskazuje, pierwszy krok już poczynił i to dokładnie w święta. Piosenkarz ma doskonałe wyczucie chwili, wszyscy już wiedzą i przesyłają ciepłe słowa.

Michał Wiśniewski jest zdecydowanie liderem w tej dziedzinie

Charakterny piosenkarz był już czterokrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Magda Femme (był jej mężem 5 lat). Kolejne były Marta “Mandaryna” Wiśniewska (2002-2006), Anna Świątczak (2006-2011) oraz Dominika Tajner, z którą wziął ślub w 2012 roku. Ich związek skończył się w chwili, kiedy córka trenera skoczków narciarskich wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami". Niedługo potem Michał Wiśniewski poznał kolejną kobietę.

Piosenkarz nie narzeka na powodzenie i po założeniu konta na portalu randkowym poznał Paulinę. Para już w lipcu zamieszkała ze sobą w jego willi. Michał Wiśniewski ma 4 dzieci, Paulina również może pochwalić się identyczną gromadką. Przez pewien czas media donosiły, że nowa wybranka jest w ciąży, lecz nowa para show-biznesu nie potwierdziła tych doniesień. Teraz z kolei okazuje się, że... SZYKUJE SIĘ PIĄTY ŚLUB MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO!

Piosenkarz wybrał magiczną datę na oświadczyny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystko wskazuje na to, że rodzina i znajomi Michała Wiśniewskiego i jego wybranki niedługo będą bawić się na kolejnym weselu. Piosenkarz miał oświadczyć się Paulinie właśnie w święta, to ją upatrzył sobie na piątą żonę. Wszystko wyszło na jaw przez jednego ze znajomych Michała Wiśniewskiego. Osoba ta miała wstawić na Facebooka zdjęcie pary z opisem "Po zaręczynach Michała i Poli". Wszystko zdaje się potwierdzać sam artysta.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Również na facebookowym profilu piosenkarza pojawiły się zaktualizowane informacje w profilowej rubryce. Michał Wiśniewski zmienił swój status na "Zaręczony". Para będzie teraz snuć plany związane ze ślubem, a paparazzi będą mieć pełne ręce roboty. Michał Wiśniewski to jedyny celebryta, który może pochwalić się tak intensywnym życiem miłosnym.

Fot. Instagram/Vogule Poland

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News