Michał Wiśniewski chce przyspieszyć rozwód? Dosadny komentarz Dominiki Tajner, teraz wszystko jest jasne

Michał Wiśniewski chce przyspieszyć rozwód? Dosadny komentarz Dominiki Tajner, teraz wszystko jest jasne

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner, z którą przebywa w swoim dotychczas najdłuższym związku małżeńskim. Czwarta żona piosenkarze powiedziała prawdę o medialnych doniesieniach w sprawie przyspieszenia procedury rozwodowej, czego chce ponoć lider "Ich Troje".

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu poinformował swoją czwartą żonę, że chce rozwodu, co ponoć mocno zaskoczyło Dominikę Tajner. Gwiazda dowiedziała się jego zamiarach zaraz po tym, gdy odpadła z "Tańca z gwiazdami". Choć od tamtej pory minęło sporo czasu, to jednak w sprawie rozwodu nie pojawiło się zbyt wiele nowych informacji. Ostatnio media donosiły, że Michał Wiśniewski chce przyspieszyć procedury sądowe, aby rozstać się z Dominiką Tajner możliwie jak najszybciej. Czy to prawda? Dominika Tajner wyjawiła nowe fakty.

Michał Wiśniewski chce przyspieszyć rozwód?

Ostatnio media obiegła wieść o tym, że Michał Wiśniewski chciał rozwieść się z Dominiką Tajner, bo ma nową dziewczynę. Fakt dotarł do informacji, według których gwiazdor "Ich Troje" chce pozbyć się swojej byłej żony z życia jak najszybciej, aby zrobić miejsce dla nowej dziewczyny - Pauliny. Ponoć to warszawianka, która pracuje w firmie architektonicznej. Jak informują media bez reszty rozkochała w sobie Wiśniewskiego, który chce, aby nowa dziewczyna jak najszybciej wprowadziła się do niego. Po tych sensacjach portale zaczęły zastanawiać się czy Wiśniewski doczeka się piątego małżeństwa, o którym, o ile do niego dojdzie, z pewnością będą rozpisywały się wszystkie portale.

Czy jednak Michał Wiśniewski rzeczywiście chce przyspieszyć rozwód? O to portal "Plejada" zapytał Dominikę Tajner, która zgodziła się sprawie udzielić swojego komentarza. Jak wyznała Dominika w ostatnim czasie do sądu trafiło pismo w sprawie rozwodu, ale Tajner nie złożyła go sama, ale razem z Michałem Wiśniewskim, z którym, jak twierdzi, ma dobry, przyjacielski kontakt. W dodatku faktycznie byłe małżeństwo chce przyspieszyć rozwód, ale nie z tego powodu, który podają tabloidy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - [Ja i Michał - przyp. red.] jesteśmy w bardzo dobrych relacjach. (...) Rzeczywiście razem złożyliśmy pismo, żeby "przyspieszyć" termin rozprawy, bo wciąż nam nie wyznaczyli daty - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami "Plejady".

Jeszcze aktualna małżonka Michała Wiśniewskiego nie kryła swojego zażenowania tym, że wymiar sprawiedliwości nie podjął jeszcze żadnych konkretnych kroków w kwestii ich rozprawy rozwodowej.

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. Media podały wiadomość, która będzie ogromnym ciosem dla fanów Anny Przybylskiej
  4. Niedźwiedź złamał mężczyźnie kręgosłup i trzymał jako zapas jedzenia. Po miesiącu znaleźli go myśliwi, zdjęcia przerażają
  5. Kiedy zobaczyli zaproszenia na ślub, włosy stanęły im dęba. Zaczyna się od: "Cześć, krzywy ryju", a potem jest tylko gorzej
  6. Nagła śmierć nastolatki na kolonii. Wiadomo, co wykazała sekcja zwłok
  7. Dziecko wpadło do studni i zaczęło walczyć o życie. Wtedy ojciec nie miał już wątpliwości

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu