Michał Wiśniewski problemy alkoholowe
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA
Patryk Przybyłowski - 23 Kwietnia 2020

Michał Wiśniewski był na samym dnie. Pijany leżał na podłodze, wokół chodzili komornicy, ale najgorsze było co innego

Michał Wiśniewski od lat zmaga się z bardzo poważnym problemem. Lider jednego z najbardziej znanych polskich zespołów cierpi z powodów choroby alkoholowej. Jego sytuacja była na tyle fatalna, że doznawał największego upokorzenia na oczach swoich najbliższych. Niestety, koszmarne sceny musiał oglądać jego syn.

Michał Wiśniewski nie miał łatwego życia. Już w dzieciństwie jego rodzina stała się ofiarą alkoholu, przez co już od bardzo wczesnych lat dziecięcych artysta musiał walczyć o normalne życie. Niestety, los tak chciał, że lider popularnego zespołu również zaczął nadużywać wysokoprocentowych trunków na masową skalę.

Katarzyna Dowbor przeżywa dramatNiepokojące wiadomości o Katarzynie Dowbor. Przeżywa dramat w czterech ścianach, "Życie z nas zakpiło"Czytaj dalej

Michał Wiśniewski przeżył straszne sceny

Problemy alkoholowe połączone z hazardem doprowadziły do prawdziwej tragedii. Michał Wiśniewski musiał ogłosić upadłość. To doprowadziło do kolejnych okrutnych scen. Wszystko odbyło się na oczach jego najbliższej rodziny.

- Raz wywaliłem się na schodach, wywaliłem na siebie talerz z jedzeniem. Mój syn zobaczył mnie leżącego pijanego na ziemi w spaghetti. W międzyczasie działali komornicy, spisywali rzecz po rzeczy. Licytacje odbywają się u ciebie w domu. Przychodzą obcy ludzie, by kupić to, co masz. Później licytowany był dom - powiedział lider grupy Ich Troje w rozmowie z Faktem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Blok czekoladowy według nowego przepisuProsty przepis na nowoczesny blok czekoladowy bez pieczenia. Niebo w gębie, lepszy od oryginałuCzytaj dalej

Jak podkreśla sam lider Ich Troje, alkoholowe demony niestety cały czas o sobie przypominają. Okazało się, że jedyną skuteczną metodą odcięcia się od nich stała się tzw. wszywka. Jednak najgorsze jest to, że kiedy tylko kończy się jej działanie, to alkohol ponownie wraca do życia lubianego wokalisty.

Dzisiaj grzeje:

1. Hiszpańscy lekarze ustalili możliwy nowy objaw koronawirusa u młodych osób. Chodzi o stopy

2. Komunikat ministerstwa zdrowia. Polacy natychmiast powinni przestać robić jedną rzecz, skutki mogą być fatalne

- Ja jestem zaszyty, więc nie grozi mi teraz topienie smutków w alkoholu. Ale dla innych ludzi, którzy mają problemy z piciem, to może być trudny czas. Ja nie piję od sześciu lat. Jak kończy mi się "wszywka", to trochę popiję, ale generalnie teraz mam spokój do września. Ja sobie bez tego po prostu z tym nie radzę, każdy ma swój sposób na tę walkę - przypomniał Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Leki na katar i kaszel mogą uzaleźniać. Wiele osób wciąż ich nadużywa
  2. Trener kadry Polski podał się do dymisji. Uznał, że przez ostatnie 2 lata spełnił swój cel
  3. Zdrowa 9-latka poszła spać z bólem głowy, obudziła się sparaliżowana. Rodzice ostrzegają innych
  4. 44 lata spędził w więzieniu. Na 24 dni przed wyjściem na wolność stała się fatalna rzecz
  5. Mężczyzna leżący na przystanku wezwał karetkę. Nie był pijany, prawdziwy powód zwala z nóg
  6. Rusza protest lekarzy. Medycy oskarżają rząd o błędy w walce z epidemią koronawirusa

Lasy Państwowe zniesienie zakazuKoniec swobody? Lasy znów zostaną zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź, sytuacja jest fatalnaCzytaj dalej

źródło: Fakt/Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News