Córka Michała Wiśniewskiego wygryzie Viki Gabor? W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, totalne zaskoczenie

Córka Michała Wiśniewskiego wygryzie Viki Gabor? W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie, totalne zaskoczenie Źródło: screen/YouTube

Michał Wiśniewski chwali się swoją córką. Ma do tego coraz więcej powodów. Viki Gabor może poczuć się zagrożona.

Michał Wiśniewski od lat już wzbudza duże zainteresowanie słuchaczy i mediów. Nie dotyczy to tylko jego kariery, ale również życia osobistego, które w jego jest bardzo barwne. Premiery przebojów piosenkarza przeplatały się z informacjami o jego problemach. Gwiazda wzbudzała wiele kontrowersji nie tylko ze względu na swój rzucający się w oczy wygląd. Stąd nadal tak żywe zainteresowanie życiem wokalisty.

Jeden z gorętszych tematów to Michał Wiśniewski i jego życie uczuciowe. Piosenkarz bowiem rozwodził się aż cztery razy. W dodatku nie stronił od popularnych partnerek, które sprawiały, że zainteresowanie ich relacją tylko rosło. Jedną z wybranek Michała była również sławna wokalistka, Mandaryna. Z tego związku zrodziło się dwóch chłopców - Xavier i Fabienne. To nie jedyne dzieci lidera zespołu "Ich Troje". Była żona artysty, Anna Świątczak urodziła mu córki, Etiennette i Vivienne.

Michał Wiśniewski chwali się osiągnięciami swojej córki

Rozwód nie musi równać się z porzuceniem swoich dzieci. Michał Wiśniewski wielokrotnie podkreślał, jak ważne dla niego jest utrzymywanie bliskiego kontaktu z synami i córkami. Tym razem piosenkarz miał prawdziwy powód do dumy, którym chciał się jak najszybciej pochwalić. Jego córka, Vivienne opublikowała swój drugi utwór muzyczny. Przy tej okazji pojawił się jej pierwszy fabularny teledysk.

Za chwilę na kanale YouTube WisniewskiTV premiera teledysku Vivi do piosenki pt. "Nie Straszne Strachy". To pierwszy fabularny teledysk córki lidera Ich Troje. Dziewięć miesięcy temu Vivienne Wiśniewska zadebiutowała piosenką „Deszczyk”. Autorem muzyki i słów do „Nie Straszne Strachy” jest Igor Jaszczuk – napisał gwiazdor.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz

2. Wystarczy podpalić liść laurowy i zostawić go na chwilę. Efekt? Przechodzi wszelkie oczekiwania, nieziemski
 

Być może niedługo Michał Wiśniewski będzie znany już nie tylko jako sławny piosenkarz, ale również ojciec utalentowanej piosenkarki. Vivienne może okazać się bardzo silną konkurencją dla innej, młodej wokalistki, którą jest Viki Gabor. Dwunastoletnia Viki jest finalistką drugiej edycji programu "The Voice Kids".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobach
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat
  4. Jedna z kobiet na zdjęciu nie jest prawdziwą mamą. Wybierz jedną z nich i poznaj prawdę o sobie
  5. Wspaniała wiadomość, nawet po 300 zł więcej dla emerytów i rencistów. Musi zostać spełniony tylko jeden warunek

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News