Wielki tatuaż Michała Wiśniewskiego to równie wielki błąd. Teraz będzie musiał go przerobić

Wielki tatuaż Michała Wiśniewskiego to równie wielki błąd. Teraz będzie musiał go przerobić Źródło: Wikimedia Commons/Heeeey

Michał Wiśniewski zabrał się za usuwanie jednego ze swoich tatuaży. Zrobienie sobie ozdoby ciała na ręce okazało się błędem, a całkowite usunięcie tuszu ze skóry zostawi po sobie trwały ślad. Celebryta będzie go teraz przerabiał.

Michał Wiśniewski nie tak dawno temu zrobił sobie sporych rozmiarów tatuaż na przedramieniu. Niestety okazało się, że był to jego wielki błąd. Celebryta wybrał się do tatuażysty, aby zatrzeć ślady kolejnego nieudanego etapu w swoim życiu.

Michał Wiśniewski zrobił sobie tatuaż zbyt pochopnie

Okazało się, że tatuaż artysty związany jest z jego jeszcze obecną żoną. W 2012 roku lider zespołu "Ich Troje" poślubił córkę legendarnego trenera skoczków narciarskich - Dominikę Tajner. Ich związek był najdłuższym do tej pory małżeństwem Michała Wiśniewskiego. Wszystko zapowiadało się na to, że tym razem udało się muzykowi ustabilizować. Para wspólnie pojawiała się w telewizji i wyglądała na szczęśliwą. Do tego stopnia, że zrobiła sobie wspólne tatuaże.

W marcu 2019 roku, Dominika Tajner poinformowała, że Michał Wiśniewski złożył papiery rozwodowe. Kilka miesięcy później wydawało się, że odwoła swoje słowa - kiedy syn 40-latki zachorował, lider "Ich Troje" był oparciem dla małżonki. Ponadto wypuścił nawet teledysk z utworem "Z nikim nie jest tak", który miał przeprosić żonę za rozwodową scysję. Niestety, bez skutku. 

Michał Wiśniewski w dowód miłości zrobił sobie tatuaż. Po miłości nie został nawet ślad, ale po tatuażu zostanie

46-letni muzyk był do tego stopnia pewny swojego związku z Dominiką Tajner, że zrobił sobie tatuaż z imieniem swojej wybranki na przedramieniu. Na podobny krok zdecydowała się jego małżonka, która wytatuowała sobie imię "Michał". W obliczu rozwodu ich dowody wierności straciły nieco na aktualności. Usunięcie tatuażu nie jest ani proste, ani tanie. Ponadto zostawia po sobie trwały ślad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika Tajner zdecydowała się na usunięcie tatuażu - kosztowało ją to kilka zabiegów i kwotę blisko 3500 złotych. Możliwe, że jej wciąż aktualny małżonek zdecyduje się na jego przerobienie, gdyż sam wcześniej żartował, że dopisze dwie litery i wyjdzie mu "Dominikana". Muzyk wstawił na swoje Instastory nagranie z wizyty u tatuażysty. Niestety, nic na nim nie widać, ale celebryta na pewno niedługo pochwali się, co zrobił z tatuażem.

Źródło: Instagram/m_wisniewski1972

  1. Agata Duda otworzyła usta i wszyscy zdębieli. Tysiące Polaków było zażenowanych jej słowami. Nie uwierzycie, co powiedziała
  2. Partner izolował Annę Przybylską od rodziny! Po latach CAŁA prawda o toksycznym związku aktorki wyszła na jaw
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. Jest oficjalne oświadczenie ws. stanu zdrowia Gienka Loski
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu