Jak grom z jasnego nieba. Powalające doniesienia o synu Michała Wiśniewskiego

Jak grom z jasnego nieba. Powalające doniesienia o synu Michała Wiśniewskiego Źródło: Instagram

Ciekawe, czy Michał Wiśniewski dobrze zastanowił się nad tą decyzją. Media obiegły zaskakujące informacje, dotyczące jego syna, Xaviera. Pozostaje jedynie śledzić dalszy rozwój akcji. To może być początek obiecującej kariery syna gwiazdy.

Michał Wiśniewski podjął decyzję, która może wywrócić życie jego syna do góry nogami. Może być to również początek wielkiej kariery Xaviera. Informacja o tej współpracy zaskoczyła wszystkich fanów lidera Ich Troje.

Jego rodzicami są Michał Wiśniewski i Mandaryna. Xavier już od najmłodszych lat otoczony jest wielkimi gwiazdami i ma kontakt z show-biznesem. Niedawno jednak jego ojciec podjął zadziwiającą decyzję. Piosenkarz zgodził się, aby jego syn został menadżerem muzycznym. Nie byłoby w tym nic dziwnego - jeśli chłopak rzeczywiście ma do tego smykałkę - ale Xavier ma dopiero 17 lat.

Michał Wiśniewski wprowadza swojego syna do show-biznesu

Nieraz można zaobserwować, jak dzieci popularnych osób, próbują robić karierę, posługując się popularnym nazwiskiem, ale to Michał Wiśniewski zaproponował swojemu synowi, żeby ten został menadżerem. Podobno miał już od pewnego czasu namawiać Xaviera do spróbowania swoich sił w show-biznesie. Wreszcie chłopak się zgodził.

Pierwszym klientem Xaviera został nie byle kto, bo sam Michał Wiśniewski. Ojciec zaproponował mu tę posadę latem zeszłego roku. Obaj rzadko się widywali ze względu na wyjazdy w trasy koncertowe lidera zespołu Ich Troje oraz dodatkowe kursy, na które uczęszczały jego dzieci. Ale to niejedyny powód - Michał Wiśniewski chciał, aby Xavier zobaczył, jak wygląda praca w show-biznesie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mój tata jest bardzo wymagającą osobą i musi mieć wszystko po swojemu, ale też często zmienia swoje zachcianki. Po to jestem, żeby tego dopilnować. Może i jest to ciężkie doświadczenie, ale staram się na przyszłość odrobić lekcję, żeby być przygotowanym - mówi Xavier Wiśniewski.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wydarzenia w centrum Polski. Nie żyje nastolatek, okoliczności śmierci są porażające

2. Zapytała mamę o biologicznego ojca. W odpowiedzi dostała pudełko i poznała straszą prawdę

Bycie menadżerem to bardzo odpowiedzialne i obciążające zajęcie, dlatego Michał Wiśniewski nakłada obowiązki na swojego syna powoli. Xavier stopniowo uczy się, jak odpowiednio przygotować garderobę gwiazd, jak dopilnować, aby wszystkie warunki podczas trasy koncertowe zostały spełnione przez organizatorów. Jednak nie zapomina o edukacji. Rodzina zdecydowała, że Xavier będzie menadżerem na pełen etat dopiero po zdaniu egzaminu maturalnego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Zabrakło naprawdę niewiele. Trzech Polaków w pierwszej dziesiątce, dziękujemy za walkę
  3. Powalające doniesienia o młodszej córce Marty Kaczyńskiej. Miała łzy w oczach, gdy się dowiedziała
  4. Polacy masowo otrzymują sms-y o dziwnej, niepokojącej treści. Lepiej wiedzieć, co może oznaczać
  5. Usłyszał dziwne odgłosy ze ścieków. Zajrzał do środka, pobladł i natychmiast sięgnął po telefon
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News