Nowe informacje ws. rozwodu Wiśniewskiego i Tajner. Zwrot akcji

Nowe informacje ws. rozwodu Wiśniewskiego i Tajner. Zwrot akcji Źródło: Instagram / Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wkrótce rozwiedzie się ze swoją czwartą żoną, z którą był najdłużej. Choć z Dominiką Tajner łączyło go wiele, to jednak postanowił zakończyć związek. Jak się okazuje właśnie w życiu Wiśniewskiego nastąpił zwrot akcji. Internauci nie mogą w to uwierzyć.

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu oficjalnie poinformował media o swoim kolejnym rozwodzie. Postanowił rozejść się ze swoją czwartą już żoną. Dominika Tajner szybko otarła łzy i ogłosiła, że w takim razie nie pozostaje jej nic innego, jak rozpocząć nowe życie. Wyprowadziła się od Wiśniewskiego, co było dla niej swego rodzaju odcięciem się od przeszłości. Internauci kibicowali jej i wspierali ją na każdym kroku.

Michał Wiśniewski także zaczął od nowa. Na każdym zdjęciu szeroko uśmiecha się do fanów, którzy twierdzą, że robi to na pokaz, a w rzeczywistości odczuwa ból - tak, jak Dominika, bowiem rozwód nie jest w końcu niczym przyjemnym. Jak się okazuje Michał Wiśniewski wcale nie udaje. Pozytywne emocje, które odczuwa, są prawdziwe. Ponoć w życiu muzyka pojawiła się nowa miłość. Dobre samopoczucie zawdzięcza więc zauroczeniu. Jak podaje "Jastrząb Post" artysta zakochał się w tajemniczej warszawiance, której tożsamości media na razie nie znają.

Michał Wiśniewski chce jak najszybciej zakończyć małżeństwo

Niektórzy internauci mocno zawiedli się na Michale Wiśniewskim, który postanowił po raz czwarty rozwieść się. Fani muzyka myśleli, że tym razem ze swoją żoną zostanie już do śmierci - tymczasem stało się inaczej. Co ciekawe, lider "Ich Troje" szybko pogodził się z sytuacją. Okazało się, że Michał Wiśniewski ma już nową dziewczynę. Do informacji jako pierwszy dotarł Fakt.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu. Z Dominiką są dogadani, mają dobre relacje i raczej wszystko zakończy się na jednej sprawie - powiedział anonimowy informator "Faktowi".

Jak dalej informuje tabloid, Paulina niemal bez reszty skradła serce muzyka, który ponoć chce, aby nowa dziewczyna wprowadziła się do niego i zajęła miejsce Dominiki Tajner.

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Gwiazdor ''M jak miłość'' wziął ślub w tajemnicy! Nie uwierzycie, KTO i z kim!
  2. Kobieta urodziła dziecko WŁASNEMU bratu. Powód rozwścieczy tysiące Polaków
  3. Odtworzono ostatnie chwile Dawidka. To wtedy ojciec go zabił?
  4. Prokuratura sprawdziła, czy to na pewno ciało Dawidka. Właśnie wydali komunikat
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu