Kochliwy jak mało kto Michał Wiśniewski nie przestaje zaskakiwać. Szykuje się do błyskawicznego piątego ślubu?

Kochliwy jak mało kto Michał Wiśniewski nie przestaje zaskakiwać. Szykuje się do błyskawicznego piątego ślubu? Źródło: Instagram/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski kolejny raz zaskakuje. Wszyscy wiedzą, że wokalista ma ogromną słabość do płci pięknej, często zmienia partnerki i szybko się zakochuje. Wygląda na to, że lider Ich Troje znalazł nową wybrankę, a już niebawem może zdecydować się na kolejny ślub.

Michał Wiśniewski słynie z tego, że jest bardzo kochliwym człowiekiem, który często zmienia partnerki i szybko podejmuje decyzje o wejściu z kimś w związek małżeński. Lider Ich Troje znowu zaskakuje i być może niedługo będziemy świadkami jego piątego ślubu. Działania wokalisty sugerują właśnie takie rozwiązanie. 

Michał Wiśniewski znowu zakochany 

Michał Wiśniewski nie przestaje zaskakiwać. Wokalista niedawno rozstał się ze swoją ostatnią partnerką, Dominiką Tajner, i wygląda na to, że w ekspresowym tempie znalazł sobie kolejną wybrankę. O tajemniczej nowej miłości lidera Ich Troje pojawia się coraz więcej informacji. 

Nie jest wykluczone, że artysta planuje po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. Ostatnio widywany jest z kobietą o imieniu Paulina. Trzeba przyznać, że Wiśniewski jest kochliwy jak mało kto. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Czy będzie piąty ślub Michała Wiśniewskiego? 

Michał Wiśniewski był już czterokrotnie żonaty. Najpierw z Magdą Femme, później z Martą “Mandaryną” Wiśniewska, kolejną żoną była Anna Świątczak, a ostatnią Dominika Tajner. Wokalista ma również czwórkę dzieci. Wygląda na to, że lider Ich Troje kolejny raz się zakochał, a jego zachowanie sugeruje, że być może planuje piąty ślub.

Wybranką Wiśniewskiego jest tajemnicza Paulina. Podobno poznał ją w internecie. Kobieta nie ma nic wspólnego z branżą muzyczną czy rozrywkową. Pracuje jako sekretarka z jednej firm architektonicznych w Warszawie. Niedawno paparazzi przyłapali parę na okazywaniu sobie czułości. Media donoszą, że Paulina już wprowadziła się do artysty.

"Fakt" poinformował, że Michał Wiśniewski jak najszybciej zamierza wziąć rozwód z Dominiką Tajner i zacząć nowe życie z Pauliną.

- Chce jak najszybciej zamknąć stare sprawy i planuje zwrócić się do sądu o szybsze wyznaczenie terminu. Z Dominiką są dogadani, mają dobre relacje i raczej wszystko zakończy się na jednej sprawie - utrzymuje jeden z informatorów tabloidu. 

Ten pośpiech związany z oficjalnym zakończeniem małżeństwa z Tajner, może sugerować, że Michał Wiśniewski zamierza po raz piąty stanąć na ślubnym kobiercu.

ZOBACZ TAKŻE

  1. 24-latka zarabia rocznie 200 tysięcy złotych. To, co robi ze swoimi klientami jest tak szokujące, że niewielu miałoby odwagę tego spróbować
  2. Nie żyje Robert. Kochały go tysiące w Polsce i na świecie. Robił zawrotną karierę. Nagła śmierć WSTRZĄSNĘŁA wszystkimi
  3. Tego nie wiedział prawie nikt. Kultowy Tadeusz Drozda spokrewniony jest z gwiazdorem serialu "Ranczo"
  4. Pojawiła się nowa teoria dot. śmierci Dawidka. Ekspert przedstawił tezę o nieszczęśliwym wypadku
  5. Ponure doniesienia znad polskiego morza. Babcia z wnuczkiem na rękach spadła z wysokości i uderzyła głową w beton
  6. Nikt nie zauważył niepokojących sygnałów ws. Dawidka. Zastanawiające słowa psycholog sądowej

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu