Burza wokół słów Wiśniewskiego nt. epidemii koronawirusa. Grubo przesadził?

Burza wokół słów Wiśniewskiego nt. epidemii koronawirusa. Grubo przesadził? Źródło: YouTube Kancelaria Prawna Rio

Michał Wiśniewski dołączył do innych gwiazd, które w mediach społecznościowych poruszyły temat pandemii wirusa SARS-CoV-2, który panuje w Polsce. Piosenkarz odniósł się także do słów części celebrytów. Okazało się, że jego opinia wywołała burzę wśród internautów. Niektórzy zastanawiają się, czy Wiśniewski aby nie przesadził.

Podobnie jak większość Polaków, Michał Wiśniewski również musiał nieco zmienić swój tryb życia ze względu na pandemię koronawirusa w Polsce. W ramach bezpieczeństwa piosenkarz spędza teraz większość czasu w swoim domu. Wolną chwilę wykorzystał, by wypowiedzieć się o obecnej sytuacji oraz odnieść się do słów innych gwiazd. Jego nagranie w mediach społecznościowych wywołało jednak mieszane uczucia.

Michał Wiśniewski podzielił los innych artystów w Polsce. Ze względu na pandemię odwołano koncerty, a kina i teatry zostały zamknięte. Wielu aktorów i piosenkarzy wyraziło swoje niezadowolenie i strach o to, skąd teraz wezmą środki na utrzymanie. Niektórzy nawet zaczęli organizować zbiórki, by fani mogli ich wesprzeć finansowo. Całą sytuację skomentował lider zespołu Ich Troje. Nie wszyscy jednak zgodzili się z gwiazdą.

Michał Wiśniewski wzbudził kontrowersję, mówiąc o pandemii

Tak jak wiele innych gwiazd, Michał Wiśniewski musiał odwołać swoje koncerty ze względów bezpieczeństwa. Podobny los spotkał między innymi Marylę Rodowicz, Ewę Farnę czy Quebonafide - jednego z najbardziej popularnych raperów w Polsce. Również aktorzy nie pojawiają się obecnie na scenach teatrów i planach zdjęciowych. Wiąże się to z ogromnymi stratami finansowymi. Dlatego wielu celebrytów nie kryło swojego niezadowolenia. Jednak nie wszyscy się nad nimi litują.

Zanim na ten temat wypowiedział się Michał Wiśniewski, Krzysztof Skiba zdążył już skrytykować gwiazdy. Członek zespołu Big Cyc stwierdził, że nie współczuje celebrytom, którzy wydają mnóstwo pieniędzy na drogie i niepotrzebne rzeczy. W końcu wielu Polaków - choćby tych pracujących w gastronomii - znalazło się w dużo trudniejszej sytuacji. Swój komentarz niedawno dołączył również Michał Wiśniewski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie panikujmy! Wszystko się odrobinę przesunie. Oczywiście nie potrwa to dwa tygodnie, tylko myślę, że ze trzy miesiące, ale za to będziemy mogli powrócić do normalnego życia. Są osoby w gorszej sytuacji. Artyści potracili pieniądze? Ja coś o tym wiem, bo sam miałem miliony, a potraciłem wszystko - powiedział lider zespołu Ich Troje.

- Mieszkam na wsi, więc nie mam z nikim kontaktu. Żyję tak, jak na co dzień, tylko faktycznie nie wychodzę z domu. Korzystam z mojego hobby, jakim jest latanie na symulatorze, bo nigdy nie miałem na to czasu. W dodatku piszę teksty na nową płytę. Ta sytuacja trochę jest mi na rękę, bo ostatnio byłem strasznie przepracowany - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Najnowsze dane o chorych na koronawirusa Polakach. Ministerstwo Zdrowia właśnie podało porażające dane

2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca

Tym komentarzem Michał Wiśniewski mógł narazić się, niektórym gwiazdom, jednak trudno odmówić mu słuszności. Chociaż trudno doszukiwać się pozytywnych stron pandemii koronawirusa, powinniśmy przede wszystkim zachować spokój i wykorzystać ten czas mądrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z największych szpitali w Polsce wstrzymuje działalność. Wszystko przez koronawirusa
  2. Koszmarna śmierć byłego mistrza kraju. Zmarł w bardzo młodym wieku, osierocił malutką córeczkę
  3. Oszacowano, ile w Polsce będzie zarażonych. Liczby mogą niektórych przerażać
  4. Premier Morawiecki podejmie niebawem ważną decyzję. Chodzi o nasze dzieci
  5. Mama zrobiła zdjęcie swojemu dziecku w ramionach ojca. Zlinczowali ją w sieci, wszystko przez jedną rzecz
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News