Żenada roku. Wiemy jak Wiśniewski poznał nową kochankę

Żenada roku. Wiemy jak Wiśniewski poznał nową kochankę Źródło: instagram/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski jest obecnie jedną z szerzej komentowanych gwiazd w show-biznesie. Polskie media aż zawrzały, gdy do sieci trafiły zdjęcia muzyka z nową kochanką. Zainteresowanie wokalistą wzrosło, a wszyscy od razu chcieli dowiedzieć się, kim jest tajemnicza nieznajoma.

Michał Wiśniewski nie musi już ukrywać faktu, że jego serce jest zajęte i to wcale nie przez kobietę, z którą wciąż jest w związku z małżeńskim. Choć muzyk starał się być anonimowy, paparazzi przyłapali go na czułościach z nową kobietą, o której nigdy wcześniej nie wspominał. Nie trzeba było wiele czasu, by dowiedzieć się, kim jest nowa partnerka wokalisty oraz jak się poznali. Szczęki opadają. 

Jak Michał Wiśniewski poznał swoją kochankę?  

Od kilku dni, kolorowe czasopisma i portale plotkarskie wręcz kipią od natłoku informacji na temat nowej ukochanej znanego gwiazdora. Choć jeszcze nie tak dawno Michał Wiśniewski podtrzymywał, że na chwilę obecną nie ma zamiaru się z nikim wiązać, chyba nikt nie był zaskoczony, gdy okazało się, że jest zupełnie inaczej. Zdjęcia lidera Ich Troje i Pauliny nieustannie obiegają media z kolejnymi informacjami na jej temat. 

Ku uciesze najbardziej ciekawskich, szybko pojawiły się doniesienia w sprawie tego, jak muzyk i tajemnicza nieznajoma się poznali. Początkowo mówiono jedynie, że wszystko zaczęło się w internecie od niewinnych rozmów o życiu oraz muzyce. Teraz wyszedł jednak na jaw kolejny, o wiele bardziej żenujący szczegół. Okazuje się, że relacja rozpoczęła się dzięki znanej aplikacji do randkowania, gdzie wokalista już jakiż czas temu założył swoje konto.

Fani piosenkarza zastanawiają się, czy jego romans nie zakończy się szybciej niż wszyscy się spodziewają, bowiem jak powszechnie wiadomo, popularna aplikacja służy w głównej mierze do szukania partnera na jednorazowe spotkania. Część wielbicieli uważa, że to wyjątkowo żenujący sposób na poznanie nowej partnerki, zwłaszcza dla mężczyzny w jego wieku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowa relacja gwiazdora to coś poważnego? 

Choć wielu wątpi, jakoby Michał długo miał cieszyć się nowym związkiem, wszystko wskazuje na to, że Paulina jest dla niego kimś więcej, niż jednorazową przygodą. Media donoszą, że niedługo potem, jak Dominika Tajner wyprowadziła się z willi męża, jej miejsce zajęła jego nowa kochanka i to z czwórką swoich pociech. Ponadto, bliska osoba z otoczenia muzyka zdradza, że ten ma zamiar przyspieszyć rozwód, którego data wciąż nie została ustalona. 

  1. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  2. Córka Danuty Wałęsy przesadziła. To, co robiła przeszło najśmielsze oczekiwania. Potem zniknęła
  3. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza
  4. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  5. Te wakacje wywołają u nich traumę do końca życia. Nagle ich oczom ukazały się setki martwych zwierząt
  6. Piotr Adamczyk ukrywał to przed mediami. Aktor ostatnio wziął sekretny ślub, odbierze wam mowę na widok jego żony

Źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu