Michał Wiśniewski stracił bliską osobę
Instagram m_wisniewski1972
Joanna Szwalikowska - 19 Października 2020

Michał Wiśniewski w rozpaczy, stracił bliską osobę. Właśnie zdradził, jak zła jest sytuacja

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje regularnie powraca na pierwsze strony gazet i tabloidów. Wszystko za sprawą jego burzliwego życia prywatnego. W ostatnim czasie gwiazdor postanowił jednak podzielić się ze swoimi fanami wstrząsającym wyznaniem. Niedawno stracił bliską osobę.

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty. Wokalista Ich Troje tym razem związał się z tajemniczą Polą. Przedtem był w związku z Dominiką Tajner, z którą rozwiódł się we wrześniu zeszłego roku. Jego druga żona, Mandaryna, niedawno ujawniła skandaliczne informacje o gwiazdorze, w które ciężko uwierzyć.

Na cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćNa cmentarzu zauważyła kartkę wiszącą na grobie. Podeszła bliżej i zamarła, natychmiast zaczęła uciekaćCzytaj dalej

Michał Wiśniewski stracił bliską osobę. Teraz zdradził, jak wygląda sytuacja

Nowa żona Michała Wiśniewskiego zdecydowanie trzyma się z dala od blasków fleszy. Kolejnym ogromnym zaskoczeniem dotyczącym życia prywatnego muzyka było to, iż spodziewa się kolejnego dziecka. Ze swoich poprzednich związków ma ich już czworo. Pola również ma czworo własnych dzieci. Dla obojga z nich będzie to więc piąty maluch.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Porzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuPorzucili dziecko na bazarze. Po 20 latach dziewczynka przeczytała list i zamarła, prawda wyciska łzy z oczuCzytaj dalej

Od kiedy Michał Wiśniewski zdradził informację o tym, że jest w nowym związku, zdecydowanie częściej udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazdor bardzo często mówi tam o swoim życiu prywatnym, ale również o bieżących wydarzeniach z kraju, które komentuje. Dziś zdecydował się zabrać głos w sprawie pandemii koronawirusa.

Niestety COVID-19 nie ustaje, a pandemia nie daje ani na moment o sobie zapomnieć. Latem sytuacja wydawała się nieco spokojniejsza, jednak wraz z jesienią znacznie przybrała na dynamice. Lawinowy wzrost liczby zachorowań powoduje, że każdego dnia odnotowujemy po kilka tysięcy potwierdzonych przypadków zakażenia.

Szpitale są w dramatycznym stanie, dlatego rząd zdecydował się na stworzenie szpitala polowe na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie. Nowa placówka ma być przeznaczona tylko dla osób chorych na koronawirusa, a pomoc miałoby tam znaleźć ponad 500 osób. To właśnie na ten temat postanowił wypowiedzieć się Michał Wiśniewski. Zwłaszcza, że niedawno zmarł jego przyjaciel, który został zakażony.

- Jeśli jest taka potrzeba, to jak najbardziej jestem za. Ostatnio zmarł mój przyjaciel, który nie dostał się do szpitala. Myślę, że każda inicjatywa w tej sprawie jest warta rozpatrzenia, nie wiem tylko, kto miałby tam pracować? Z tego, co wiem, przede wszystkim brakuje ludzi. Mogę powiedzieć tylko: powodzenia - skomentował Wiśniewski podczas rozmowy z "Plejadą".

Dzisiaj grzeje:

1. Premier Morawiecki zapowiedział kolejne obostrzenia. Wszystko zmieni się już za kilka dni

2. Oficjalny komunikat Kancelarii Premiera, przekazali kilka minut temu. Mamy dobrą wiadomość dla obywateli

3. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce. Niestety, zagrożone małe dzieci i wiele rodzin

Uwaga artysty rzeczywiście może dawać nieco do myślenia. W istniejących już placówkach zaczynają si problemy kadrowe w związku z tym, że lekarze oraz pielęgniarki zaczynają chorować bądź są zmuszeni odbyć kwarantannę. Nie pozostaje nic innego, niż mieć nadzieję na to, że ta smutna wizja nie okaże się prawdziwa i w szpitalach nie zabraknie personelu medycznego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kotlety mielone bez smażenia osiągają apogeum smaku i soczystości. Zdradzamy najcudowniejszy przepis
  2. Zmysłowa Marta Linkiewicz w samym futrze pręży się na balkonie. Patogwiazda Fame MMA zaskakuje, widoki tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Rodzice mogą zapłacić za dziecko 500 zł kary. Policja bez wahania wypisze mandat
  4. Służby natychmiast przerwały pogrzeb, przegoniono żałobników. Porażające sceny w polskiej miejscowości
  5. MSZ zabrało głos ws. zamknięcia granic. Kluczowa wiadomość dla wszystkich Polaków
  6. Naukowcy odkryli gigantyczny rysunek. Czy starożytni ludzie czcili kosmitów? Jest wiele niezwykłych teorii
Ujawniamy: rodzina z programu Ujawniamy: rodzina z programu Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News