Wiemy, kim jest nowa kochanka Wiśniewskiego. Już ze sobą zamieszkali, gdy przeczytacie ile ma dzieci wbije was w fotele

Wiemy, kim jest nowa kochanka Wiśniewskiego. Już ze sobą zamieszkali, gdy przeczytacie ile ma dzieci wbije was w fotele Źródło: instagram/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski najwyraźniej nie ma zamiaru wrócić do swojej żony. Wiadomo już, że ma kochankę, a teraz okazuje się, że już ze sobą zamieszkali. Wiemy, kim ona jest i ile ma dzieci.

Michał Wiśniewski, jak się okazało, od niedawna jest związany z nową kobietą, mimo że wciąż ma żonę. Gwiazdor przez długi czas skrywał swój nowy obiekt westchnień, jednak ostatnio został przyłapany przez paparazzi na wzajemnych czułościach z tajemniczą nieznajomą. Jak wiadomo, w sieci nikt nie jest anonimowy, dlatego pierwsze informacje na jej temat pojawiły się w błyskawicznym tempie. Już wiadomo, kim jest nowa kochanka gwiazdora, a ilość jej dzieci wbije Was w fotele. 

Michał Wiśniewski znów w związku. Kim jest jego nowa kochanka? 

Warto zaznaczyć, że do rozwodu między liderem Ich Troje a Dominiką Tajner nie doszło, dlatego ten formalnie jest jeszcze mężem. Nie przeszkodziło mu to jednak w tym, by błyskawicznie związać się z inną kobietą, choć jeszcze niedawno zarzekał się, że na chwilę obecną nie ma ochoty na kolejny związek. 

Zupełnie niedawno media obiegły wspólne zdjęcia jego i nowej partnerki, gdy chętnie okazywali sobie miłość. Początkowo nikt nie wiedział, kim jest nowa wybranka jego serca, jednak nie minęło wiele czasu i wszystko już jest jasne. Jak możemy się dowiedzieć, kobieta ma na imię Paulina i nie jest związana ze światem show-biznesu.

- Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi - zdradza bliska osoba z otoczenia gwiazdora. 

Z kolejnych doniesień wynika, że Paulina również jest mamą i dokładnie tak, jak jej ukochany, ma 4 pociechy. Ponoć wraz z nimi wprowadziła się już do domu Michała, zatem musi być u nich naprawdę wesoło. Wszystko wskazuje na to, że relacja jest naprawdę poważna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak się poznali? 

Media podają, że Wiśniewski i jego kochanka poznali się za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie swoją znajomość zaczęli od zwyczajnych rozmów o życiu i muzyce. Początkowo nic nie wskazywało na to, iż miałoby to przerodzić się w coś poważniejszego, jednak z biegiem czasu stali się sobie naprawdę bliscy. Kilka spotkań wystarczyło, by między nimi zaiskrzyło, a dalej wszystko potoczyło się błyskawicznie. 

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera
  4. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  5. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  6. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię

Źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu