Michał Wiśniewski ma już kolejną kochankę. W środku nocy zrobiono im intymne zdjęcia, co na to jego żona?

Michał Wiśniewski ma już kolejną kochankę. W środku nocy zrobiono im intymne zdjęcia, co na to jego żona? Źródło: instagram/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski niedawno wystąpił o rozwód, a już paraduje w towarzystwie innej kobiety, chętnie okazując jej czułość. Strój muzyka wskazuje na to, że chciał pozostać anonimowy, jednak mimo to paparazzi przyłapali go z kolejną kochanką. Na naprawę małżeństwa najwyraźniej nie ma już szans.

Michał Wiśniewski w marcu bieżącego roku oznajmił swojej żonie, że chce rozwodu. Ta niedługo później powiedziała o wszystkim w mediach wyznając, że powodem decyzji wokalisty miała być jej rzekoma zdrada. Wszystko wskazuje na to, że gwiazdor na tyle był przekonany o niewierności Dominiki, że postanowił nie pozostawać jej dłużnym i bardzo szybko znalazł pocieszenie u boku kolejnej kochanki.

Michał Wiśniewski ma nową kochankę 

"Super Express" udostępnił intymne zdjęcia wykonane przez paparazzi. Widać na nich lidera Ich Troje, który czule obejmuje nieznajomą kobietę, a ta chętnie to odwzajemnia. Gwiazdor ma na swojej głowie kaptur, co może wskazywać na to, że nie chciał być rozpoznany, jednak plan nie do końca się powiódł. Czułości między nim a kochanką pokazują, że są ze sobą naprawdę blisko i bez wątpienia znają się już jakiś czas. 

Jak donoszą media, muzyk ponoć przedstawił ją nawet swoim dzieciom z poprzednich małżeństw i te od razu ją polubiły. Najwyraźniej Wiśniewski traktuje ją bardzo poważnie, co jednak nie jest aż takim zaskoczeniem, zważając na ilość związków, w których był do tej pory. Mimo iż media aż huczą od opublikowanych zdjęć, Michał nie skomentował jeszcze całej sytuacji, być może licząc, że niebawem wszystko ucichnie. Jego żona także nie odniosła się jeszcze do fotografii, które mogły ją zaboleć.

Wszyscy mieli nadzieję, że do siebie wrócą 

Choć sam gwiazdor potwierdził informacje o rozwodzie, fani mieli nadzieję, a nawet byli pewni, że para jeszcze zdoła się porozumieć. Pierwszy przełom nastąpił, gdy syn Dominiki Tajner trafił do szpitala, a wokalista znów zbliżył się do żony, oferując pomoc. Niedługo potem wydał nową piosenkę, w której śpiewał o ukochanej Dominice, a zaledwie kilka tygodni temu wyznał jej miłość. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nic dziwnego, że jego obserwatorzy byli niemalże pewni, że do rozwodu wcale nie dojdzie, a w małżeństwie zapanuje spokój. Ostatnie zdjęcia gwiazdora doszczętnie zburzyły jednak wszystkie nadzieje i jak możemy się tylko domyślać, nie ma szans na naprawę relacji. Być może Michał będzie chciał nawet przyspieszyć rozwód, by wraz ze swoją nową partnerką podjąć poważniejsze kroki. 

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię
  4. Sąd zdecydował o odtajnieniu dokumentów, książę zmuszał nastolatkę do stosunku. Skandal rozrywa brytyjską rodzinę królewską
  5. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  6. Krzysztof Rutkowski mówi, co najprawdopodobniej zrobił ojciec Dawidka z synem. Te słowa przerażają

Źródło: superexpress

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu