Tak bawił się Wiśniewski, gdy był bogatą gwiazdą. Dziś już może tylko pomarzyć? (FOTO)

Tak bawił się Wiśniewski, gdy był bogatą gwiazdą. Dziś już może tylko pomarzyć? (FOTO) Źródło: screen youtube.com/Kancelaria Prawna Rio

Michał Wiśniewski w latach swojej świetności bawił się, jak mało kto, co najlepiej widać po zdjęciach, kiedy zespół Ich Troje był na samym szczycie list przebojów. Niestety od tego czasu, jego sytuacja drastycznie się zmieniła.

Michał Wiśniewski nadal jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków w naszym kraju i chociaż szał na zespół Ich Troje już dawno przeminął, to nadal ma on swoich wiernych fanów, którzy tłumnie przybywają na każdy kolejny koncert. Kariera muzyczna Wiśniewskiego zapewniła mu niemałą fortunę, która niestety dosyć szybko się rozeszła, chociaż o tym, jak muzyk potrafił się bawić, krążyły liczne legendy.

Niestety teraz sytuacja finansowa Wiśniewskiego nie prezentuje się najlepiej, a wokalista w zeszłym roku musiał ogłosić swoje bankructwo ze względu na swoje liczne długi, które zaczęły go już przerastać. Jednak jak teraz miewa się Wiśniewski?

Michał Wiśniewski stanął na nogi?

Nie da się ukryć, że chwilowo Michał Wiśniewski nie może liczyć na takie bogactwa, jak w czasach, kiedy jego zespół podbijał swoimi piosenkami wszystkie listy przebojów. Jednak nie oznacza to, że muzyk spadł na finansowe dno, ponieważ cały czas koncertuje i angażuje się w liczne projekty, które bez wątpienia zapewniają mu całkiem lukratywne i stałe źródło dochodu.

Jednak na tak imprezowy styl życia, jak jeszcze kilkanaście lat temu nie może sobie pozwolić. Co więcej, czeka go jeszcze rozwód ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner, a to również generuje kolejne koszta. Widać to nawet po zdjęciach, jakie publikuje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na jednym z nich widzimy Michała Wiśniewskiego stojącego obok awionetki. Muzyk ubrany jest w kolorowe ubrania od znanych projektantów i nie można zapomnieć, że w tym czasie zrobił również kurs pilotażu, który również do najtańszych nie należy.

Czy byłoby go teraz stać na to wszystko? Ciężko określić, ponieważ piosenkarz już tak nie chwali się swoją rozrzutnością, która wcześniej była bardzo gorącym tematem w mediach. Mimo wszystko bez wątpienia teraz musi o wiele bardziej racjonalnie podchodzić do swoich wydatków i zachcianek, jeżeli nie chce, aby powtórzyła się sytuacja sprzed roku. Chociaż patrząc na to, jak sobie radzi pod względem ilości koncertów, to raczej jego wielki finansowy powrót jest tylko kwestią czasu.

Michał Wiśniewski fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Babcia Michalina robi niewyobrażalne rzeczy "zarezerwowane" dla młodych. Mają zastrzeżenia do jej pasji
  2. Rodzina królewska będzie musiała się z tego tłumaczyć. Książę spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca zdarzenia
  3. Za kulisami TVP Kurdej-Szatan potraktowana w najgorszy możliwy sposób. To koniec kariery gwiazdy w mediach publicznych?
  4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News