Michał Wiśniewski Mandaryna Ich Troje
TRICOLORS/East News
Joanna Szwalikowska - 15 Lipca 2020

Zewsząd sypią się gratulacje. Była żona znowu z Wiśniewskim, muzyk wydał oficjalne oświadczenie

Michał Wiśniewski ponownie z byłą żoną? Muzyk wystosował oficjalne oświadczenie, w którym informuje o kolejnych zmianach w swoim życiu. Fani są niesamowicie zaskoczeni, posypały się liczne gratulacje. Uważacie, że to dobra decyzja?

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje, jest znany ze swojego niesamowicie dynamicznego życia. Pod koniec marca w mediach pojawiła się informacja o tym, że po dekadzie nieobecności do zespołu powróciła Anna Świątczak, trzecia żona artysty. Podobno kobieta bardzo chętnie wróciła do zespołu.

Andrzej Duda prank telefon cała prawdaDotarli do autora telefonu do Andrzeja Dudy. Zdradził całą prawdęCzytaj dalej

Michał Wiśniewski znów z byłą żoną? Oficjalne oświadczenie muzyka

Jak oświadczył muzyk, Anny Świątczak nie trzeba było długo namawiać do powrotu. Podobno miała być to dla niej czysta przyjemność. Jak widać, artysta chyba bardzo lubi otaczać się w pracy byłymi żonami i matkami swoich dzieci, ponieważ ogłosił kolejną współpracę z inną ze swoich eks-partnerek.

Jak wynika z oświadczenia, do zespołu powraca Marta Wiśniewska, znana również jako Mandaryna. Muzyk poinformował o tym fakcie w poście na Facebooku. Kobieta ma sprawdzić się w roli choreografki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Katarzyna PakosińskaMało kto znał prawdę. Można się złapać za głowę na wieść, kim jest mąż Katarzyna PakosińskiejCzytaj dalej

- Mimo pandemii my ciężko pracujemy nadal nad jubileuszem i ubolewamy - zarówno jego przełożenie, jak i, co za tym idzie, opóźnienie w premierze naszego dziesiątego albumu. Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wisniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na "stare śmieci" :-) Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki! - napisał muzyk w.

Dzisiaj grzeje:

1. Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji

2. Miliony dzieci nie będą mogły wrócić do szkoły. Specjaliści ostrzegają przed katastrofalnymi skutkami epidemii

Jak przyznaje artysta, tak już jest, że w zespole Ich Troje co rusz zachodzą jakieś zmiany. Wokalista wydaje się jednak być podekscytowany nową współpracą, ciekawe, czy jego dobrą energię podziela również obecna żona - Paulina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski pokazał niesamowity talent małej Klary. Aż trudno uwierzyć, że ma dopiero 3 lata
  2. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  3. Pilny apel Marty Manowskiej. Pomoc jest potrzebna na już
  4. Karol Strasburger ukrywa swoją małą córeczkę. Jeden z powodów jest bardzo smutny
  5. Pozostało kilka godzin. IMGW pilnie ostrzega
  6. Wiśniewski i Mandaryna znowu razem. Michał opublikował oficjalny komunikat, wniebowzięci fani zasypują ich gratulacjami

Zarówno twój dom, jak i ty zyskacie, jeśli w sprytny sposób wykorzystasz colę w nietypowy sposóbWlała małą butelkę coli do toalety i chwilę poczekała. Efekt ściął ją z nógCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News