Michał Wiśniewski skrytykował gwiazdora
YouTube Kancelaria Prawna Rio
Irmina Jach - 14 Listopada 2020

Michał Wiśniewski ma już dość. W bardzo ostrych słowach zaatakował gwiazdę disco polo, przesadził?

Michał Wiśniewski ma już dość. Kontrowersyjny gwiazdor postanowił wypowiedzieć się na temat funduszy, które trafią na konta bankowe polskich gwiazd z inicjatywy Ministerstwa Kultury. Lider zespołu Ich Troje w bardzo ostrych słowach zaatakował gwiazdora disco polo, który znalazł się na liście celebrytów, którzy otrzymają wsparcie rządowe. Przesadził?

Michał Wiśniewski w mocnych słowach skomentował ogromną kwotę, która na skutek decyzji Ministerstwa Kultury już wkrótce zasili konto bankowe zespołu Bayer Full. Nie jest tajemnicą, że lider zespołu, Sławomir Świerzyński, jest bardzo przychylny rządom panującej partii.

Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. Jerzy Owsiak usłyszał wyrok. "Świat się zmienia na naszych oczach"Czytaj dalej

Michał Wiśniewski skrytykował lidera formacji Bayer Full

Minister kultury, Piotr Gliński, zapowiedział niedawno, że stworzy program wsparcia sektora kultury o nazwie Fundusz Wsparcia Kultury. Ujawniono, że budżet przedsięwzięcia wyniesie 400 mln zł, a pieniądze trafią między innymi do filharmonii, oper, kameralnych kin studyjnych, a także do wielkich gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Dotacje z funduszu mają zrekompensować instytucjom oraz piosenkarzom straty, które ponieśli na skutek dramatycznej sytuacji epidemiologicznej w kraju i związanymi z nią obostrzeniami wprowadzanymi regularnie przez polski rząd.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W gronie gwiazd, które otrzymają świadczenie, znaleźli się między innymi: Beata Kozidrak, która otrzymała aż 750 tysięcy złotych oraz jej mąż, Andrzej Pietras, który mógł liczyć na wsparcie rzędu 613,5 tysiąca złotych. Kamil Bednarek otrzymał wsparcie w wysokości 500 tysięcy złotych, a zespół Bayer Full - aż 600 tysięcy złotych.

To właśnie ta ostatnia kwota wywołała ostrą reakcję Michała Wiśniewskiego. Postanowił on podzielić się swoim rozgoryczeniem z fanami, którzy obserwują jego profile w mediach społecznościowych. Na Facebooku gwiazdora pojawił się kontrowersyjny wpis.

- Oszust z Bayer Full dostanie 500.000, a niektórych nawet nie poinformowano. Brawo, qwa, brawo - napisał wokalista Ich Troje.

Wielu wielbicieli przyznało mu rację. Uważają oni, że kwota dotacji Ministerstwa Kultury jest adekwatna do nieskrywanej sympatii, jaką gwiazdy disco polo darzą obecnie rządzących. Nie da się ukryć, że zespoły reprezentujące ten nurt chętnie pojawiają się podczas inicjatyw TVP.

- Trzeba było mówić w TVP o ogromnej miłości, mądrości wiadomo kogo - ironizowali fani.

Dzisiaj grzeje:

1. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych

2. Niestety, media przekazały wiadomość o śmierci niesamowitej Polki. Kobietę uwielbiały tłumy

3. Zrobiła z pozoru zwykłe zdjęcie grobu. Kiedy w domu przyjrzała się bliżej, zamarła, przerażający szczegół

Gorącą dyskusję w mediach wywołały nie tylko horrendalne kwoty, które trafią na konta bankowe gwiazd, ale także fakt, że Ministerstwo Kultury nie podało publicznej informacji na temat kryteriów, które należy spełnić, żeby otrzymać wsparcie.

Bayer Full to niejedyny zespół disco polo, który może liczyć na wsparcie rządu. Na liście znalazły się również formacja Weekend, która może liczyć na 520 tysięcy złotych wsparcia. Uważacie, że Michał Wiśniewski miał rację, krytykując decyzję Ministerstwa Kultury? A może zgadzacie się z jego roszczeniami?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka płuc widoczne na twarzy. Jeden z najczęściej diagnozowanych nowotworów
  2. Pitbull zauważył w okolicy ciężarną kotkę. Zrobił dla niej niewiarygodną rzecz, właściciel wszystko uwiecznił
  3. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  4. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  5. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  6. Rewelacyjna, błyskawiczna surówka z kapusty z dodatkiem koperku. Zrobisz ją w 5 minut i od razy jest gotowa do podania
  7. Od poniedziałku gigantyczna zmiana na rynku mięsa. Hodowcy przerażeni
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News