Michał Wiśniewski natknął się na dawną żonę, która miała myśli samobójcze. Metamorfoza kobiety powala na kolana

Michał Wiśniewski natknął się na dawną żonę, która miała myśli samobójcze. Metamorfoza kobiety powala na kolana Źródło: youtube/onet_rano/

Michał Wiśniewski przypadkiem wpadł na swoją byłą żonę. Jej obecny wygląd mógł zaskoczyć nie tylko gwiazdora, ale i wszystkich w okół. Zmieniła się nie do poznania.

Michał Wiśniewski ma za sobą liczne chwilowe przygody miłosne i nieudane małżeństwa. Ilość sercowych niepowodzeń jednak go nie zniechęca, a wręcz przeciwnie - gwiazdor wciąż usilnie stara się znaleźć tę jedną jedyną. Nic zatem dziwnego, że raczej niewiele mówi o swoich byłych partnerkach, ale podtrzymuje, że z każdą z nich rozstał się w przyjaznych stosunkach. Ciekawe, jak zareagował, gdy na jednej z imprez spotkał swoją byłą żonę, która niedługo po ich rozstaniu przechodziła trudny czas. 

Michał Wiśniewski wpadł na byłą żonę, która miała myśli samobójcze 

Po tym, jak lider Ich Troje rozwiódł się z Mandaryną, nie potrzebował dużo czasu, by wdać się w kolejny romans. Tym razem wybranką jego serca była nowa wokalistka zespołu, Anna Świątczak. Para pobrała się dopiero w 2006 roku, czyli trzy lata po jej dołączeniu do ekipy. Sielanka trwała zaledwie 5 kolejnych lat i finalnie Michał Wiśniewski po raz kolejny stawił się na sali rozwodowej. 

Być może niewielu wiedziało, że Anna Świątczak bardzo przeżyła rozstanie z gwiazdorem. Trudno było jej się uporać z zaistniałą sytuacją i ciężko sobie wyobrazić, jak wszystko by się skończyło, gdyby nie wsparcie, jakie otrzymała od najbliższych. Okazuje się bowiem, że miała nawet myśli samobójcze.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Metamorfoza byłej żony Wiśniewskiego powala na kolana 

Z czasem wokalistce udało się stanąć na nogi, a przełomowym momentem był czas nawrócenia. Dziś jest twarzą kanału religijnego TBN, gdzie prowadzi talk-show "Punkt Zwrotny", a także z chęcią wróciła do śpiewania. To jednak nie jedyne zmiany, jakie zaszły w jej życiu. Anna Świątczak radykalnie zmieniła swój wygląd.

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie

2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia</p

Choć od zawsze była naprawdę piękną kobietą, teraz jeszcze bardziej zachwyca wyglądem. Idealna figura, której pozazdrościłaby jej niejedna mama dwójki dzieci, ciemne włosy, które podkreślają rysy twarzy, ten sam empatyczny uśmiech i zupełnie odmieniony styl. Ania stawia obecnie na ciemne kolory i odważny dobór w stylizacjach, co nadaje jej nieco pazura. 

screen/youtube/

screen/facebook/ 

screen/instagram/

Najlepsze newsy dnia:

  1.  PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senaci
  2. Zbierał grzyby, gdy w lesie trafił na opuszczony szałas. Wszedł do środka i prawie zemdlał, to go przerosło
  3. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  4. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  5. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

Źródło: wirtualna polska  

Następny artykuł