Mandaryna pokazała zdjęcia z nowym partnerem. Przy Michale Wiśniewskim to prawdziwy ADONIS

Mandaryna pokazała zdjęcia z nowym partnerem. Przy Michale Wiśniewskim to prawdziwy ADONIS Źródło: youtube.com/Plejada

Michał Wiśniewski sprawił, że o Mandarynie zrobiło się bardzo głośno. Później ich drogi się rozeszły, jednak piosenkarka nie pozwala o sobie zapomnieć i promuje nowy teledysk. Przy okazji pokazała się z nowym partnerem. Wiele osób uważa, że jest bardzo przystojny.

Michał Wiśniewski był niegdyś bardzo zakochany w Mandarynie. Chyba każdy pamięta och bajkowy ślub w mroźnej scenerii. Była tancerka zespołu Ich Troje została także zapamiętana dzięki po jej występowi w Sopocie czy takim hitom jak "Here we go again". Piosenkarka jednak źle zniosła krytykę, która w tamtym czasie się na nią wylała i na lata zniknęła z show-biznesu.

Marta Wiśniewska postanowiła po raz kolejny oddać się swojej pasji, jaką jest taniec, oraz opiece nad dziećmi, które ma ze swojego małżeństwa z Wiśniewskim. Jednak teraz postanowiła powrócić, a towarzyszył jej zupełnie nowy klip. Okazało się również, że w jej życiu pojawił się zupełnie nowy mężczyzna.

Michał Wiśniewski jest mniej przystojny niż nowy chłopak Mandaryny?

Nie da się ukryć, że show-biznes pełny jest dramatycznych rozstań, a także zawiązywania się nowych związków. Niestety, wiele z nich nie przetrwało próby czasu, jednak w wypadku Mandaryny wygląda na to, że w końcu trafiła na tego jedynego. Wybrankiem jej serca okazał się pochodzący z Lublina radca prawny Paweł Wójcik, który mimo swojego bardzo napiętego grafiku cały czas stara się pomagać ukochanej przy umowach dotyczących jej twórczości.

 - Cieszę się, że bardzo mi pomaga w trudnych dla mnie sprawach. Mimo swojej zajętości konsultuje moje umowy, koncerty. Mam duży komfort, że jest przy mnie ktoś silny, a zarazem bardzo wrażliwy - przyznała w wywiadzie Mandaryna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz celebrytka pochwaliła się zdjęciami ze słonecznej wyspy Rodos, gdzie udała się wraz z dziećmi i oczywiście ukochanym na wakacje. Na zdjęciach widać doskonale, że są w sobie bardzo zakochani, a same dzieci Mandaryny bardzo dobrze czują się w towarzystwie nowego partnera swojej mamy.

Wszystko wskazuje na to, że w ich życiu układa się wprost doskonale, a wielu internautów zwróciło również uwagę na to, że Wójcik jest o wiele przystojniejszy od Wiśniewskiego. Można wręcz powiedzieć, że jest z niego prawdziwy Adonis.

Mandaryna fot. instagram.com

Mandaryna fot. instagram.com

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Księżna Kate wprawiła wszystkich w osłupienie w starej sukni. Koszt astronomiczny, ale efekt powalający
  4. 14-letnia Roksana Węgiel absolutnie zawładnęła sceną w Opolu. W dziwacznej sukience poderwała tłumy
  5. Podczas upałów matka nie mogła dobudzić 3-latki. Gdy zbadali ją lekarze, postawili przerażającą diagnozę
  6. Cały kraj trzymał kciuki, TVN poinformował że zmarła. Teraz Polacy zrobią wszystko by dorwać mordercę

źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu