Michał Wiśniewski nagle wparował do pokoju syna i zaczął śpiewać. Nieznane publicznie nagranie sprzed lat rozkłada na łopatki

Michał Wiśniewski nagle wparował do pokoju syna i zaczął śpiewać. Nieznane publicznie nagranie sprzed lat rozkłada na łopatki Źródło: .

Michał Wiśniewski niespodziewanie pojawił się w pokoju syna. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, co zrobił chwilę późnij. Jak dotąd niewielu wiedziało o tym nagraniu.

Michał Wiśniewski obecnie znacznie mniej pokazuje swoje życie rodzinne niż robił to jeszcze kilka lat temu. Gwiazdor stara się chronić prywatność swoją i dzieci, dlatego choć nie ukrywa ich wizerunku, niezwykle rzadko publikuje wspólne z nimi zdjęcia. Swego czasu, podzielił się nawet z fanami wyjątkowym nagraniem w którym pokazał domowe szaleństwo. Powód ku temu był naprawdę wyjątkowy. 

Michał Wiśniewski nagle wparował do pokoju syna i zaczął śpiewać 

Ponieważ kilkuminutowy filmik został udostępniony na serwisie YouTube już 9 lat temu, niektórzy zdążyli o nim zapomnieć. Z uwagi na ostatnie wydarzenia z udziałem lidera Ich Troje, który rozstał się z Dominiką Tajner, wdał się w nowy romans i już niebawem po raz kolejny zostanie tatą, jego fani chętnie powracają pamięcią do czasów jego związku z Mandaryną, któremu najbardziej kibicowali. 

Takim oto sposobem natrafili na film prosto z domu Wiśniewskiego, który postanowił uwiecznić wyjątkową dla jego rodziny chwilę. Wówczas 8-letni syn Xavier obchodził swoje urodziny, dlatego rodzice postanowili zorganizować z tej okazji spore dość przyjęcie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nagranie pokazuje nietypowe zachowanie wokalisty

Na nagraniu widzimy, że gwiazdor zaskoczył swojego potomka i pojawiając się w jego pokoju, zaczął śpiewać. To jednak nie koniec, bowiem jak widać, na imprezie zjawili się niemal wszyscy uczniowie ze szkoły, do której uczęszczał chłopiec. Mnóstwo zabaw i atrakcji dla najmłodszych, a to tego stół pełen słodkości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie

2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Wyraźnie widać, że wszyscy świetnie bawili się tego dnia a wspólny śpiew tylko umilił ich czas. Michał Wiśniewski postanowił uwiecznić niemalże każdy moment przyjęcia, pokazując przy tym swój piękny dom, który tego dnia został odpowiednio udekorowany kolorowymi balonami i wstążkami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wcześniejsza emerytura OD ZARAZ. Natychmiast zaraz skorzysta 100 tys. osób
  2. Żyli razem 69lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Ich ostatnie chwile razem chwytają za serce
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

Źródło: youtube

Następny artykuł