Wyciągnęli nagranie jak Wiśniewski kilka miesięcy temu wyznawał miłość tej kobiecie. Doniesienia o rozwodzie coraz bardziej szokujące

Wyciągnęli nagranie jak Wiśniewski kilka miesięcy temu wyznawał miłość tej kobiecie. Doniesienia o rozwodzie coraz bardziej szokujące Źródło: screen shot z "Koło Plotka"

Michał Wiśniewski w programie wyznał miłość kobiecie. Ten materiał miał zostać wycięty, ale z jakiegoś powodu trafił jednak do szerokiej publiczności, która przeciera oczy ze zdziwienia. To nowy, szokujący fakt, który rzuca nowe światło na rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski wyznał miłość kobiecie podczas trwania jednego z popularnych programów, co zadziwiło wszystkich. W pewnym momencie trwania emisji zapytał nawet, czy operator kamery złapał moment, gdy ten postanowił wyznać miłość. Okazało się, że materiał trafił do szerokiej publiczności. Kilka miesięcy później Michał Wiśniewski postanowił rozwieść się z Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski wyznał jej miłość

W trakcie programu "Koło Plotka" doszło do dość nietypowej sytuacji. Producenci postanowili zaprosić do produkcji specjalnego gościa, którym okazał się być Michał Wiśniewski. Program polega na losowaniu wyzwań, które często związane są z trudnymi pytaniami, na które odpowiedzieć musi zaproszona gwiazda lub celebryta.

W pewnym momencie Michał Wiśniewski zakręcił kołem, ale zatrzymał je, a następnie zaniepokojony zwrócił się do operatora kamery.

 - Masz to nagrane, że to zatrzymałem specjalnie? - zapytał produkcję.

Po chwili bez dłuższego zawahania Michał Wiśniewski zdobył się na wyznanie miłości pewnej kobiecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "Ich Troje" wyznał miłość swojej żonie?

Po chwili tymi słowami Michał Wiśniewski zwrócił się do swojej żony - Dominiki Tajner.

 - Chciałbym wyznać... miłość. Mojej żonie, Dominice. Najdroższej, najukochańszej na świecie - powiedział ciepło podczas programu "Koło Plotka".

To bardzo zdziwiło internautów. "Najdroższa i najukochańsza na świecie"? Kilka miesięcy później Wiśniewski przedłożył na biurku swojej żony papiery rozwodowe, gdy tylko wróciła do domu po odpadnięciu z programu stacji Polsat, czyli z "Tańca z gwiazdami". To zupełnie zdruzgotało Dominikę Tajner i pogrążyło w smutku na kilka tygodni. Tak nieoczekiwanego zwrotu akcji, patrząc po materiale "Plotka", nikt by się nie spodziewał. Z pewnością sam Michał oglądając materiał z perspektywy czasu jest sytuacją mocno zmieszany.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News