Czerwone włosy Wiśniewskiego zrobią się zielone ze wstydu. Mandaryna uderzyła w czuły punkt byłego męża

Czerwone włosy Wiśniewskiego zrobią się zielone ze wstydu. Mandaryna uderzyła w czuły punkt byłego męża Źródło: Instagram / marta.mandaryna

Michał Wiśniewski nie będzie zadowolony z tej wypowiedzi - Mandaryna w jednym z ostatnich wywiadów niepochlebnie wypowiedziała się na temat byłego męża. Piosenkarka ma z nim dwoje dzieci.

Michał Wiśniewski wraz z byłą żoną Martą byli wyjątkowo medialną parą. Celebryci wzięli ślub w 2002 roku na Biegunie Północnym. Uroczysta ceremonia była transmitowana na żywo w ich wspólnym reality show "Jestem, jaki jestem". Wczoraj minęło dokładnie 16 lat od tamtych wydarzeń. Z ich związku urodziła się dwójka dzieci: 17-letni dziś Xavier i 16-letnia Fabienne. Wiśniewscy rozwiedli się w 2006 roku po 4 latach małżeństwa. 

Michał Wiśniewski ma dobre relacje z Mandaryną

Z uwagi na dobro ich nastoletnich dzieci, Michał Wiśniewski i Mandaryna obecnie mają ze sobą dobre relacje. Pomimo to Marta Wiśniewska w ostatnim wywiadzie dla "Wideoportalu" w niewybredny sposób podsumowała byłego męża. Wbiła mu szpilkę w trakcie rozmowy właśnie na temat ich dzieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mandaryna została zapytana przez dziennikarza, po kim Xavier i Fabienne odziedziczyli więcej cech wyglądu i charakteru. Matka dzieci przyznała, że zdecydowanie więcej zalet mają po niej, a po ojcu mało co.   

"Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają" 

- Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają. Są mili, nie są pyskaci - więc chyba niewiele - stwierdziła Mandaryna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Marta Wiśniewska jest drugą z czterech żon Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz do 2001 roku przez 5 lat był związany z Magdą Femme. Po rozwodzie z Mandaryną wziął ślub z Anną Świątczak, z którą ma dwoje dzieci: 13-letnią Etiennette i 11-letnią Vivienne. Jego ostatnią, również byłą żoną, jest córka znanego trenera skoczków narciarskich Apoloniusza Tajnera - Dominika Tajner. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  4. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  5. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  6. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: natemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News