Wiśniewski pokazał swoją kuchnię, ale chyba o czymś zapomniał. Wszędzie jest pełno butelek po alkoholu

Wiśniewski pokazał swoją kuchnię, ale chyba o czymś zapomniał. Wszędzie jest pełno butelek po alkoholu Źródło: instagram/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski opublikował nagranie, na którym wyraźnie widać jego kuchnię. Miejsce, które uznawane jest za serce każdego domu, w przypadku gwiazdora jest wypełnione butelkami po alkoholu.

Michał Wiśniewski od wielu lat uchodzi za jedną z większych gwiazd polskiej estrady. Muzyk ma za sobą liczne wzloty i upadki, jednak wiele wskazuje na to, że każdy z niepożądanych problemów uczynił go jeszcze silniejszym. Fani, którzy chętnie śledzą życie swojego ulubieńca w mediach społecznościowych, choć cieszą się z każdej publikacji, martwią się też, by wokalista nie powielił błędów z przeszłości. Widok jego kuchni pełnej butelek po alkoholu z pewnością nie był dla nich pokrzepiający. 

Michał Wiśniewski pokazał swoją kuchnię 

Fani muzyka cieszą się, że Wiśniewski wychodzi na prostą i po tak wielu przeciwnościach losu znów zaczyna koncertować. Długo czekali na moment, w którym pełen radości do życia gwiazdor stanie na scenie, by zaśpiewać swoje kultowe hity. Jego kariera znów ruszyła z kopyta, a lider Ich Troje już zaplanował małą trasę koncertową. 

Na swoim Instagramie, przy pomocy krótkiego nagrania postanowił przekazać obserwatorom w których miastach mogą się go spodziewać. Wideo nagrał w swojej własnej kuchni, nie ukrywając jej wnętrza. Wystrój naprawdę robi wrażenie, jednak nim pojawiły się komplementy na temat świetnego wyczucia stylu, nie sposób było pominąć coś, co najbardziej rzucało się w oczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kuchnia pełna butelek po alkoholu 

Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że osiągając apogeum swoich problemów, Michał Wiśniewski uzależnił się od alkoholu. Gdy wielu spisało go na straty, pomocną dłoń wyciągnęła do niego Dominika Tajner, która pomogła mu wyjść z nałogu. On sam wielokrotnie powtarzał, że gdyby nie ona, najprawdopodobniej zapiłby się na śmierć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. 22-letnia córka milionera zmarła podczas stosunku. Zwyrodnialec zrobił jej tak chore rzeczy, że jej ciało nie wytrzymało, rodzice zdruzgotani

Najwyraźniej zapomniał o tym, ponieważ pokazując swoją kuchnię pokazał również imponującą kolekcję pustych butelek po alkoholu. Wszystkie ustawione w rzędzie na górnych szafkach, ozdabiają wnętrze - a przynajmniej taką nadzieję mają jego fani. Wielu stara się wierzyć, że jest to jedynie smutny symbol problemu, z którym się zmagał, by nigdy do niego nie wrócił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emeryci mogą dostać po 10 TYS. ZŁ! Warunek jest tylko jeden
  2. Mąż nagle przerwał pierwszy taniec i odpędził od siebie pannę młodą. Chwilę później cała sala tonęła we łzach
  3. Owczarek niemiecki rzucił się na bezbronną dziewczynkę. 7-latka na widok mamy powiedziała słowa, które zapamiętają na zawsze
  4. Tak wygląda grób rodziców Marty Kaczyńskiej na Cmentarzu Powązkowskim. Smutny widok
  5. Trafnie przewidziała zamachy na Jana Pawła II i Kennedy'ego. Tuż przed śmiercią powiedziała, co jej zdaniem wydarzy się w 2020 roku

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News