Była żona ostro uderza w Michała Wiśniewskiego. Wywlokła wyjątkowo osobiste kwestie, ależ się dzieje

Była żona ostro uderza w Michała Wiśniewskiego. Wywlokła wyjątkowo osobiste kwestie, ależ się dzieje Źródło: Wikimedia Commons/Heeeey

Michał Wiśniewski ma za sobą już kilka nieudanych małżeństw. Nie dziwi więc fakt, że jego byłe żony nie stronią od krytyki byłego partnera. Ostatnio sławniejsza z nich ostro uderzyła w muzyka.

Michał Wiśniewski ma na pieńku z wieloma kobietami. Rozwody to dla niego chleb powszedni, a jego dzieci pochodzą z różnych małżeństw. Teraz, przy okazji rozmowy o dzieciach, jego była żona w wywiadzie powiedziała kilka ostrych słów o swoim dawnym partnerze. 

Michał Wiśniewski nie będzie zadowolony z tej wypowiedzi byłej żony

Z Mandaryną Michał Wiśniewski ma dwójkę dzieci, 17-letniego Xaviera i 16-letnią Fabienne. Obie pociechy lidera "Ich Troje" zostają przez większość czasu pod opieką matki, ale wokalista stara się regularnie spotykać ze swoimi pociechami. W ostatnim czasie zabrał je nawet na plan teledysku, na którym inscenizowano "pogrzeb" Michała Wiśniewskiego.

W wywiadzie zapytano Mandarynę o to jakie są jej dzieci. Z racji, że zarówno Xavier, jak i Fabienne, nie są jeszcze celebrytami (choć niewątpliwie mają do tego predyspozycje), sporo osób zastanawia się w kogo bardziej wdały się dzieci Michała Wiśniewskiego - w mamę, czy w tatę? Mandaryna udzieliła ostrej wypowiedzi.

- Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają, są mili, nie są pyskaci - więc chyba niewiele - mówiła z przekąsem Martyna Wiśniewska.

Mandaryna wściekła na Michała Wiśniewskiego? Gwiazda komentuje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mandarynę zapytano również o udział jej dzieci w teledysku Michała Wiśniewskiego. Według wielu informacji w mediach, była żona Michała Wiśniewskiego była bardzo niezadowolona z tego, że Fabienne i Xavier wystąpili w teledysku razem z ich ojcem. W wywiadzie ucięła te spekulacje i powiedziała, jak było naprawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- Jeśli dzieci chcą brać udział w jakichś przedsięwzięciach Michała, to ja im tego absolutnie nie zabraniam. Są absolutnie wolnymi ludźmi. Mogę im doradzać ewentualnie, natomiast w zasadzie oni podejmują decyzje. A są na tyle mądrymi dzieciakami, że naprawdę podejmują moim zdaniem całkiem niezłe. A to, że wystąpili w teledysku Michała - spoko - mówiła gwiazda w wywiadzie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Nagle na ich ślubie pojawiło się wielkie bezdomne stworzenie. Życie pary młodej już nigdy nie będzie takie samo
  4. Za granicą gotują jajka na śniadanie w zupełnie inny sposób. Banalny trik zajmuje kilka minut i przenosi podniebienia do nieba
  5. Po wielu latach przerwy w końcu się udało. Małgorzata Kożuchowska przekazała radosną nowinę

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News