Wyciągnęli nagranie jak Wiśniewski kilka miesięcy temu wyznawał miłość tej kobiecie. Doniesienia o rozwodzie coraz bardziej szokujące

Wyciągnęli nagranie jak Wiśniewski kilka miesięcy temu wyznawał miłość tej kobiecie. Doniesienia o rozwodzie coraz bardziej szokujące Źródło: youtube.com/Plotek

Michał Wiśniewski skupił na sobie uwagę mediów po tym, jak zdecydował się nagle rozwieść ze swoją żoną. Wokalista do tej pory raczej stronił od wypowiedzi na temat całej sytuacji, a teraz wyciągnięto zaskakujące zagranie.

Michał Wiśniewski już kilka razy pokazał, że szybko się zakochuje, jednak nie należy do osób bardzo trwałych w uczuciach. Fani już kilkukrotnie mogli obserwować, jak spektakularnie bierze ślub, a jakiś czas później decyduje się na równie głośny rozwód. Nie inaczej stało się w przypadku Dominiki Tajner. Nic nie zapowiadało, że ich historia skończy się tak samo, jak poprzednie związki artysty, w końcu jednak stało się jasne, ze i to małżeństwo zakończy się rozwodem.

Fani nie chcieli wierzyć, że z pozoru tak dobrana para, może się rozstać. Ciągle szukali dowodów, że Michał Wiśniewski zmienił zdanie. Częste wizyty piosenkarza w szpitalu, gdy przebywał w nim syn Dominiki, miały tylko potwierdzać to, co wielbiciele przypuszczali. Nagranie z wypowiedzią lidera Ich Troje nie pozostawia jednak żadnych złudzeń. 

Michał Wiśniewski o swojej żonie. Powiedział coś bardzo smutnego

Michał Wiśniewski był gościem programu "Koło Plotka", którego formuła polega na tym, że zaproszeni goście kręcą kołem z różnymi polami. Są między innymi pola takie jak "Wyznanie", "Pytanie" i "Plotek". Celebryta , odpowiednio do wylosowanej kategorii, musi się wypowiedzieć.

Piosenkarz, jak sam zaznaczył, umyślnie zatrzymał losowanie na trójkącie opisanym jako wyznanie. Zyskał dzięki temu możliwość powiedzenia czegoś bardzo osobistego wprost do kamery. Wtedy właśnie postanowił powiedzieć o swoich uczuciach. Wtedy właśnie powstało kilka miesięcy temu zaskakujące nagranie, które rzuca na sprawę rozwodu zupełnie nowe światło. 

- Chciałbym wyznać miłość mojej żonie kochanej, Dominice. Najdroższej, najukochańszej na świecie - powiedział.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozwód coraz bardziej realny? Nagranie nie pozostawia złudzeń

Choć Michał Wiśniewski wyznał miłość swojej żonie, wyglądało to bardzo niepoważnie. Kiedy wypowiadał już ostatnie słowa, wyraźnie próbował ukryć uśmiech. Można odnieść wrażenie, już w trakcie nagrywania programu kilka miesięcy temu, wokalista nie traktował swojego związku poważnie. Być może już wtedy wiedział, że się rozwiedzie, a te słowa miały być tylko ironicznym żartem.

Wszystko wskazuje na to, że lider Ich Troje podjął już ostateczną decyzję, a tego małżeństwa nie da się uratować. Sama Dominika Tajner także wygląda, jakby pogodziła się z losem, a w sieci widać, jak doskonale się bawi bez swojego męża. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. SKANDAL! Znany piosenkarz ma nieślubnego syna! Prawda właśnie wyszła na jaw. Zostały wykonane badania DNA, które zszokowały wszystkich!
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Babcia Beaty Tyszkiewicz była zakonnicą. Jej męża spotkał najokrutniejszy i najkrwawszy z możliwych losów
  4. Oto gdzie pochowano Annę Przybylską. Wielu może się mocno zdziwić
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Tak wygląda grób Babki z "Kiepskich" lata po śmierci artystki. Wzruszające

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News