Wiśniewscy w ogóle nie mówili o tym w mediach. Gwiazdor "TzG" przekazał zaskakujące wiadomości nt. ich małżeństwa

Wiśniewscy w ogóle nie mówili o tym w mediach. Gwiazdor "TzG" przekazał zaskakujące wiadomości nt. ich małżeństwa Źródło: youtube.com/ Plejada

Michał Wiśniewski podjął zaskakujące decyzje ws. swojego małżeństwa z Tajner? Gwiazdor z "Tańca z gwiazdami" zdradził coś, o czym nikt do tej pory nie miał pojęcia nt. małżeństwa Wiśniewskich.

Michał Wiśniewski kilka miesięcy temu zaskoczył całą polską opinię publiczną, ogłaszając, że jego małżeństwo z Dominiką Tajner przechodzi do przeszłości. Wokalista "Ich Troje" co prawda nie argumentował, czemu doszło do przesłania ukochanej dokumentów rozwodowych, ale widocznie musiał mieć dość związku z celebrytką,

Wskazywałby na to fakt, że już kilka tygodni po rozstaniu założył profil na portalu randkowym Tinder. Chęć odejścia jednak może być już nieaktualna. Teraz para ma się znowu widywać, a nawet podjąć decyzję o powrocie do siebie. Tak przynajmniej wynika ze słów znajomego Dominiki Tajner z "Tańca z Gwiazdami".

Michał Wiśniewski wrócił do Tajner? Kuczaj komentuje

Mimo że para nie przyznała publicznie, by do siebie wróciła, zdaniem gwiazdy "Tańca z Gwiazdami", a zarazem przyjaciela Dominiki Tajner - Daniela Kuczaja, para połączyła się znowu dzięki chorobie synka celebrytki znanej z muzycznego show Polsatu. Podobno znowu chcą dać sobie szansę. 

- U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać - powiedział Kuczaj w rozmowie z "Twoim Imperium".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiśniewski nigdy nie chciał rozwodu?

Według Kuczaja robienie z Wiśniewskiego winnego tej niewątpliwie krępującej sytuacji jest trochę niesprawiedliwe. Uczestnik show telewizji Polsat przyznał, że lider "Ich Troje" musiał posłuchać kogoś, kto przekonał go do tak drastycznego kroku.

- Michał nie jest złym człowiekiem, tylko działał pochopnie, bo miał złych doradców" - mówi przyjaciel Tajner

Nie da się ukryć, że taki zwrot w sprawie rozwodu Wiśniewskich jest wielką niespodzianką. Sama Tajner mówiła przecież, że lider Ich Troje jest dla niej przeszłością, a Wiśniewski miał być podejrzewany o romans ze swoją wokalistką. Jak widać, wszystkie plotki i pomówienia w tej sprawie mogły nie być do końca prawdziwe i - jeśli Kuczaj ma rację - już niebawem małżeństwo znów zacznie pokazywać się razem.

  1. Tego nikt nie spodziewał się po Henryce Krzywonos. Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się ile dzieci adoptowała legenda Solidarności. Więcej niż palców u obu rąk!
  2. Znany polski muzyk został po raz 11 ojcem! Nie uwierzycie ile lat ma najstarsze dziecko! To przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  4. Tragedia na zachodzie Polski. Na osiedlu rozegrał się dramat, mieszkańcy pobledli, gdy poznali szczegóły tej śmierci
  5. Julia Wieniawa nie miała litości dla młodszej Roksany Węgiel. Bardzo przykre i ostre słowa nt. jej ubioru i kariery
  6. Dramatyczne doniesienia TVP z Wrocławia. Ksiądz zaatakowany nożem w kościele
  7.  

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu