Michał Wiśniewski nagle się wygadał. Jego tajemnica miała jeszcze nie ujrzeć światła dziennego

Michał Wiśniewski nagle się wygadał. Jego tajemnica miała jeszcze nie ujrzeć światła dziennego Źródło: instagram/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski przypadkiem się wygadał. Zdradził swoją tajemnicę, która nie miała ujrzeć światła dziennego. Jego wierni fani mogą przeżyć spory szok po tych informacjach.

Michał Wiśniewski od kilku dobrych miesięcy nie znika z pierwszych stron kolorowej prasy, a portale plotkarskie nie przestają rozpisywać się na jego temat. Trudno się temu dziwić, gdyż jego nagła decyzja o rozwodzie z Dominiką Tajner dostarczyła opinii publicznej wielu emocji. Gdyby tego było mało, jeszcze przed decyzją sądu związał się z nową partnerką, którą, póki co, stara się trzymać z dala od blasku fleszy. Teraz jednak przypadkiem zdradził wielką tajemnicę.

Michał Wiśniewski przypadkiem wygadał swój sekret

Odkąd lider Ich Troje spotyka się z niejaką Pauliną, zaczął rozważniej podchodzić do swojego życia prywatnego i niewiele mówi na ten temat. Gdy tylko zapadła decyzja o rozwodzie, a on i Dominika oficjalnie przestali być małżeństwem, gwiazdor jakby ucichł, a w mediach społecznościowych pokazuje tylko nowinki związane z jego działalnością artystyczną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tymczasem fani i paparazzi coraz bardziej interesują się jego nową ukochaną, która jak wiadomo, spodziewa się dziecka. Tajemnicza Paulina, podobnie jak Michał, ma już czwórkę dzieci, a kolejne maleństwo będzie owocem ich dość niespodziewanej miłości. Wiśniewski w czasie wywiadów stara się nie mówić o partnerce, kiedy gościł na kanapie programu "Pytanie na śniadanie" -omijał wtedy wszystkie pytania z nią związane. 

Od kilku tygodni media donoszą, że Michał i Paulina planują ślub, jednak gwiazdor wytrwale milczy i nie potwierdza, ale i nie dementuje pogłosek. Jakiś czas temu muzyk wziął udział w dyskusji "czy trudne dzieciństwo ma wpływ na kreatywność człowieka", w której przypadkiem wyjawił swoją tajemnicę. Zupełnie nieświadomie przyznał, że on i nowa ukochana rzeczywiście zamierzają się pobrać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, zamierzając za chwilę poślubić piątą żonę. Myślę, że tak - powiedział. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Deklasacja, Agata Duda nie miała szans. Roksana Węgiel przebiła granicę
  4. Fani wpadli w euforię. Michał Szpak pokazał się z najważniejszą kobietą w swoim życiu (FOTO)
  5. W ostatniej chwili zmieniono zasady, emeryci nie mieli o nich pojęcia. Chodzi o dodatkowe 500 złotych do emerytury

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News