Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać

Życie Wiśniewskiego się załamało, przeżył okropną tragedię w rodzinie. Długo nie mógł się pozbierać Źródło: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski przeszedł przez prawdziwą traumę. Wszystko z powodu tragicznych wydarzeń w rodzinie, które poważanie załamały gwiazdora, walczył z tym przez długi czas.

Michał Wiśniewski przez całą swoją karierę musiał się zmagać z demonami przeszłości. Wokalista i lider "Ich Troje" zrobił oszałamiającą karierę, co w przypadku osoby z tak trudną przeszłością jest tym większym sukcesem. Jeszcze dziś wraca do tych wydarzeń z wielkim bólem.

Michał Wiśniewski przeżył rodzinną tragedię

O trudnym dzieciństwie Michała Wiśniewskiego wiadomo wiele. Wokalista nieraz zwierzał się z trudnej przeszłości, która niewątpliwie miała ogromny wpływ na jego życie. Jeszcze gdy był małym chłopcem, jego ojciec popełnił samobójstwo. Z kolei jego matka miała poważny problem z alkoholem. Z tego też powodu nie mógł pozostać pod opieką swojej biologicznej rodziny.

Młody Michał miał aż cztery rodziny zastępcze, dwa razy był w domu dziecka, który ukształtował jego spojrzenie na świat. Ponadto przez pół roku był pod opieką swojej cioci z RFN, siostry ojca, która starała się uzyskać prawo do opieki nad młodym Wiśniewskim.

- Kiedy tata popełnił samobójstwo, na pogrzeb do Polski przyjechała jego siostra. Ona od dawna próbowała mnie adoptować, tylko nie mogła dogadać się z rodziną zastępczą, nawet próbowała ich przekupić paczkami z RFN, co jednak nie przyniosło skutku. […] Ostatecznie ciotce udało się mnie zaadoptować. Pojechałem do niej do Niemiec, i to skończyło się tragicznie, bo po pół roku dała mi plastikowy worek z rzeczami i wysłała z powrotem  - wspominał Michał Wiśniewski o tragicznych wydarzeniach z dzieciństwa w wywiadzie.

Michał Wiśniewski po raz pierwszy powrócił do przeszłości  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wokalista czasem musi się zmierzyć się ze swoją przeszłością. Jakiś czas temu postanowił na Instagramie po raz pierwszy pokazać zdjęcie archiwalne ze swoim ojcem. Nie da się ukryć, że podobieństwa są uderzające. Strata ukochanego taty musiała być dla dziecka wielką tragedią, która zostawia głęboką ranę do końca życia.

Dzisiaj grzeje: 1. Pies wąchał i lizał po nosie właścicielkę. Kobieta dopiero u lekarza poznała druzgocącą prawdę
2. Do studia Elżbiety Jaworowicz wparował nagle Zenek Martyniuk. Widzom odebrało mowę, co tam się wydarzyło?

Michał Wiśniewski udowodnił jednak, że pomimo trudnej przeszłości, można zrobić ogromną karierę. Na początku XXI wieku był w Polsce topowym muzykiem, zmienił również oblicze polskiego show-biznesu. Nie zapomina o tym, co przeżył, i często angażuje się w akcje charytatywne na rzecz domów dziecka. Zapewne tata byłby z niego dumny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: nie żyje członek i autor tekstów legendarnego zespołu
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Nie żyje 16 dzieci, tragiczna i nagła śmierć. Rozpacz, nie musiały ginąć
  4. Dramat, polały się łzy w Kuchennych rewolucjach. Niewyjaśniona śmierć, Gessler załamana musiała pomóc
  5. Tragedia polskiej rodziny. Nie żyje mama i trójka małych dzieci, tata w ciężkim stanie walczy o życie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News