Znajomy Michała Wiśniewskiego ujawnia jego największy sekret. Piosenkarz wszystkich okłamał

Znajomy Michała Wiśniewskiego ujawnia jego największy sekret. Piosenkarz wszystkich okłamał Źródło: youtube/onet_rano/

Michał Wiśniewski jest w ostatnim czasie jedną z częściej komentowanych polskich gwiazd. Wszystko za sprawą rozwodu i nowego romansu, który wyszedł na jaw w ekspresowym tempie. Niedawno gwiazdor dał mediom kolejny powód do dyskusji i choć wokalista zajmował w tej sprawie zupełnie inne stanowisko, jego znajomy wyznał całą prawdę.

Choć Michał Wiśniewski w ostatnim czasie stara się większość prywatnych informacji zachować tylko dla siebie i najbliższych, mediom i tak udaje się dotrzeć do najbardziej pikantnych szczegółów, w szczególności dotyczących jego życia miłosnego. Od kilkunastu dni portale plotkarskie nie mówią o niczym innym, jak tylko o kolejnych zmianach w życiu uczuciowym celebryty. Właśnie wyszło na jaw, że Michał próbował wszystkich okłamać. 

Michał Wiśniewski zaprzecza doniesieniom 

Lider Ich Troje jest właśnie w trakcie rozwodu z Dominiką Tajner, jednak choć małżeństwo nie zostało jeszcze oficjalnie unieważnione, gwiazdor nie próżnował i w mgnieniu oka związał się z nową kobietą. Jakby tego było mało, niejaka Paulina z Warszawy, matka czwórki dzieci, wprowadziła się do jego imponującej willi chwilę po tym, jak swoje walizki wyniosła z niej Dominika. 

Choć nowy związek Michała to jeszcze świeża sprawa, ostatnio media obiegły informacje, że wokalista po raz kolejny zostanie tatą. Warto zaznaczyć, że podobnie jak jego kochanka, ma już czwórkę dzieci. Głos w tej sprawie błyskawicznie zabrała menedżerka gwiazdora (on sam w tej sprawie milczy), która zadeklarowała, że wszelkie doniesienia o rzekomej ciąży Pauliny są nieprawdziwe. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Znajomy Michała ujawnia prawdę 

Gdy fani Wiśniewskiego już pogodzili się z faktem, że ich ulubieniec wcale nie spodziewa się kolejnego potomka, nagle pojawiły się informacje prosto od jego znajomego. Jak możemy się dowiedzieć, gwiazdor rzeczywiście zostanie tatą po raz piąty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez

2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

- To dopiero drugi trymestr, dlatego Michał nie chce nikogo informować - powiedział znajomy wokalisty dla portalu Party.pl. 

Fani Michała wnioskują zatem, że zaprzeczając ciąży kochanki, gwiazdor próbował wszystkich okłamać. Niektórzy poczuli się tym faktem mocno urażeni, jednak wielu wielbicieli muzyka cieszy się z takich informacji i deklarują, że już nie mogą doczekać się, aż maleństwo pojawi się na świecie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy 
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Jarosław Kaczyński przypadkiem publicznie poniżył Martę Kaczyńską? Chodzi o jej mężów
  4. Tata Paulinki po raz trzeci musi stoczyć walkę z nowotworem. Nowy guz waży aż 20 kilo, dziewczynka błaga o pomoc
  5. Po porodzie położna odwiedziła mamę. Gdy zobaczyła, co kobieta robi z rączką noworodka, musiała działać szybko

Źródło: pomponik 

Następny artykuł