Michał Wiśniewski ma nowy biznes
Instagram.com m_wisniewski1972
Monika Majko - 9 Stycznia 2021

Niebywały biznes Michała Wiśniewskiego i jego żony. Trzeba zapłacić aż 600 zł, dla wielu nieosiągalne

Michał Wiśniewski wraz ze swoja piąta żoną maja nowy pomysł na biznes. W swoich mediach społecznościowych gwiazdor udostępnił link do sklepu internetowego swojej ukochanej, która sprzedaje m.in. jego fotograficzne portrety. Fani przecierali oczy ze zdumienia na widok cen zdjęć.

Michał Wiśniewski w zeszłym roku po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu, a teraz wraz z piątą żoną oczekują narodzin potomka. Okazuje się, że ukochana wokalisty postanowiła otworzyć biznes i sprzedaje w sieci fotograficzne portrety swojego męża. Ich cena zwaliła fanów z nóg.

Michał Wiśniewski w 2020 roku ożenił się po raz piąty

Choć wcześniejsze żony znanego piosenkarza również często pojawiały się w blasku reflektorów, jego obecna wybranka woli zachować prywatność. Pola Wiśniewska stroni od sławy i raczej nie udziela się aktywnie w mediach społecznościowych, a na swoim Instagramie okazjonalnie publikuje przed wszystkim swoją twórczość fotograficzną.

Okazało się, że piąta żona Michała Wiśniewskiego postanowiła zarabiać na swoich fotografiach i otworzyła sklep internetowy. Gwiazdor pochwalił się biznesem ukochanej na swoim Instagramie i w ramach promocji jej dzieł, udostępnił w swoim wpisie link do sklepu internetowego partnerki.

- Limitowana kolekcja portretów wraz z autorskimi zdjęciami warszawskiej architektury już w sprzedaży [...] -przekazał Michał Wiśniewski.

TVN pilnie ostrzega, większość Polski objęta żółtymi alertami. Zacznie się już dzisiaj wieczoremTVN pilnie ostrzega, większość Polski objęta żółtymi alertami. Zacznie się już dzisiaj wieczoremCzytaj dalej

Pola Wiśniewska sprzedaje swoje fotografie w sieci, a wśród nich znajdują się również portrety jej męża. Wizerunek Michała Wiśniewskiego, który wystylizowany na punka pozuje z papierosem w ustach, autorka zdjęcia wyceniał na 600 złotych.

Inne zdjęcia Poli Wiśniewskiej, utrzymane w czarno-białej stylistyce, wyceniane są na 400 złotych. Choć wielu internautów przecierało oczy ze zdumienia na widok tych cen, znaleźli się również tacy, którzy doceniają talent fotograficzny aktualnej żony Michała Wiśniewskiego.

- Weszłam na profil i faktycznie ma talent. Zazwyczaj zdjęcia zwykłych prostych rzeczy mi się nie podobają, a te „inne” są zbyt udziwnione dla mnie. Tutaj jest niby prostota ale coś pięknego ma w sobie i ciekawego jednocześnie, gratuluję - napisała jedna z internautek.

- Są przepiękne, po prostu rewelacja - dodała kolejna fanka.

Nowy biznes może być dużym wsparciem dla budżetu pary, która niecierpliwie oczekuje pojawienia się na świecie pierwszego wspólnego potomka. Z poprzednich związków gwiazdor ma już czworo dzieci. Jego 35-letnia żona również doczekała się czwórki pociech.

Michał Wiśniewski na zdjęciach żony

Instagram.com m_wisniewski1972

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News