Michał Wiśniewski stracił pewną wstydliwą część ciała. O wszystkim opowiedziała jego była żona

Michał Wiśniewski stracił pewną wstydliwą część ciała. O wszystkim opowiedziała jego była żona Źródło: Instagram/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski według jego byłej żony, stracił niegdyś wstydliwą część ciała. Wtedy to Dominice Tajner nie przeszkadzało, ale dopiero teraz wyjawiała prawdę w mediach.

Michał Wiśniewski jest właśnie w trakcie rozwodu z Dominiką Tajner. Jeszcze nie tak dawno temu para pokazywała się w telewizji i wyglądała na naprawdę szczęśliwą. Później, gdy doszły pierwsze wieści o złożeniu papierów rozwodowych, Michał Wiśniewski zmienił zdanie i nagrał utwór, w którym przepraszał swoją żonę. Okazało się, że na nic się to nie zdało, bo para i tak się rozejdzie. Teraz Dominika Tajner wyjawiła wstydliwy fakt z życia muzyka.

Michał Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką Tajner. Była żona zdradza w mediach kulisy związku

Michał Wiśniewski do tej pory nie słynął ze stałości w związkach. Jego dotychczasowe małżeństwa prędzej czy później się rozpadały. Dlatego też jak fani zauważyli, że 46-latek od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z córką Apoloniusza Tajnera, to spodziewano się, że tym razem nie wydarzy się nic zaskakującego.

W ostatnim czasie Dominika Tajner udzieliła wyjątkowo bolesnego wywiadu, w którym zaczęła wyjawiać kulisy swojego związku z liderem "Ich Troje". Okazało się, że para była w sobie naprawdę poważnie zakochana i spodziewali się, że tym razem nic im nie przeszkodzi w ustabilizowaniu się. Jednak charakter czerwonowłosego wokalisty przeważył.

Dominika Tajner wyznała, że jej były mąż stracił wstydliwą część ciała

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Apoloniusza Tajnera przyznała, że była zakochana w Michale bez względu na wszystko. Nie przeszkadzało jej nawet to, że jej wtedy przyszły mąż stracił wstydliwą część ciała. Co gorsza - w takiej sytuacji musiał się jej oświadczyć, ale dla Dominiki nie miało to większego znaczenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed wielkim oszustwem. Możecie stracić pieniądze
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

- Pamiętam, że Michał miał się oświadczyć kiedy indziej, ale o coś się posprzeczaliśmy i chyba był w strachu, że powiem „nie”. Poczekał więc do następnego dnia [...] A żeby było śmieszniej, właśnie stracił ząb, więc oświadczył mi się bez zęba. Ale ja powiedziałam mu „tak” nawet bez tego zęba. Kochałam go bardzo. Czy miał ząb, czy nie, zawsze tak samo - opowiadała w wywiadzie Dominika Tajner.

  1. Nie uwierzycie, co Krystyna Pawłowicz przeżyła w dzieciństwie. Na jaw wyszły fakty na temat jej ojca
  2. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  3. 6-miesięczna Zosia miała już wyjść ze szpitala. Znienacka doszło do natychmiastowego wstrząsu, nie miała szans
  4. Lokaj za 10 tys. funtów zdradził sekret księżnej Diany. Cierpiała na okropną chorobę
  5. Kompromitująca wpadka Martyny Wojciechowskiej. Fani doszli do prawdy, rozpętała się burza

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu