Była żona Wiśniewskiego nie mogła dłużej milczeć. Powalające wyznanie, prawda jest zupełnie inna

Była żona Wiśniewskiego nie mogła dłużej milczeć. Powalające wyznanie, prawda jest zupełnie inna Źródło: Instagram.com m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski ma za sobą kilka nieudanych związków, niedawno gwiazdor ożenił się po raz piąty. Jedna z byłych żon wokalisty wyznała w końcu całą prawdę, takich słów od kobiety fani muzyka się nie spodziewali.

Michał Wiśniewski ma za sobą wiele nieudanych związków, jednak niedawno po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Jedna z byłych żon wokalisty przerwała milczenie i wyznała całą prawdę o mamie gwiazdora. Tego fani Wiśniewskiego się nie spodziewali.

Michał Wiśniewski miał już cztery żony, niedawno po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu

Michał Wiśniewski swoją kolejną żonę poznał w internecie, a ich miłość rozkwitła w błyskawicznym tempie, fani gwiazdora nie zdążyli się jeszcze przyzwyczaić do myśli o końcu jego związku z Dominiką Tajner. Choć czwarte małżeństwo wokalisty wydawało się tym ostatecznym, na początku ubiegłego roku Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Była partnerka długo milczała na temat powodów ich rozstania, niedawno wyznała jednak, że w ich związku brakowało przede wszystkim rozmów.

Dominika Tajner wypowiedziała się również na temat matki Michała Wiśniewskiego. Była ukochana lidera zespołu Ich Troje przyznała, że ma z nią świetny kontakt, którego nie planuje zrywać, pomimo rozstania z mężem. Takich słów fani wokalisty się nie spodziewali, wielu z nich pamięta, że Wiśniewski miał w przeszłości ze swoją mamą wyjątkowo burzliwą relację.

Michał Wiśniewski wychowywał się w domu dziecka, jego matka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po rozwodzie rodziców Michał Wiśniewski trafił pod opiekę ojca, a po jego samobójstwie chłopiec wylądował w domu dziecka. W tym czasie Grażyna Wiśniewska zmagała się z chorobą alkoholową i nie była w stanie opiekować się dzieckiem. Dopiero w 2004 roku, za namową swojego syna, udała się na terapię i wyszła z uzależnienia. Od tamtej pory nie pije, a jej kontakt z Michałem znacznie się polepszył.

Dzisiaj grzeje: 1. O jej ciąży z 13-latkiem pisały wszystkie media. Nie żyje

2. Pierwsze objawy chłoniaka. Nie wolno ich bagatelizować

Okazuje się, że kobieta utrzymuje stały kontakt nie tylko z synem, ale również z jego byłymi żonami. Dominika Tajner wyznała, że mama Wiśniewskiego była dla niej ogromnym wsparciem i pomimo rozstania z jej synem, nie zamierza zrywać więzi z byłą teściową.

- Jest bardzo bliską mi osobą. Pomagała mi, wspierała mnie i tak już zostanie. Takich więzi się nie zrywa. Zresztą mój pies został pod jej pełną miłości opieką. Czasami dzwonimy do siebie, piszemy. Ale nie rozmawiamy na temat Michała - wyznała Dominika Tajner.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podsłuchała porażającą rozmowę Czesława, który od 30 lat prowadził sklep rybny. Od razu zainterweniowała, wszystko wylądowało w internecie
  2. Justyna Żyła znalazła nowego ukochanego? Przygotowała piękny prezent dla "młodego mężczyzny"
  3. Trwają ataki na klientów jednego z banków w Polsce. CERT alarmuje, można stracić pieniądze
  4. Dramat za zamkniętymi drzwiami, cierpienie było ogromne. Justyna Pochanke przed laty nie mogła opanować łez
  5. Powiedzieli Tyszkiewicz, że ma nowotwór. Dopiero później ujawniono niemożliwą prawdę
  6. Duch wyciąga mężczyznę z łóżka? Ukryta kamera zarejestrowała niewiarygodną scenę, mężczyzna był bezradny

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News