Michał Wiśniewski o akcji
facebook
Aneta Wasilewska - 8 Stycznia 2020

Michał Wiśniewski ujawnił poufne prywatne rozmowy. Poprosił o pomoc, odpowiedź wyprowadziła go z równowagi

Michał Wiśniewski lubi pomagać najpotrzebniejszym. Jednak kiedy on zwrócił się z prośbą o pomoc, odpowiedź którą otrzymał, wprawiła go w wielkie zdenerwowanie. Gwiazdor upublicznił rozmowy, które wydają się być wyjątkowo nieprzyjemne.

Michał Wiśniewski niejednokrotnie pokazał, że ma silny charakter. Tym razem zaskoczył wszystkich, którzy postanowili mu się sprzeciwić. Kiedy nie udało mu się otrzymać oczekiwanej pomocy, zdecydował się na coś, co wymagało niezwykłej odwagi.

Michał Wiśniewski zgłosił się o pomoc, odpowiedź wyprowadziła go z równowagi

Emeryci dostaną nawet blisko 2 tys. zł więcej. Wystarczy, że spełnią warunekEmeryci dostaną nawet blisko 2 tys. zł więcej. Wystarczy, że spełnią warunekCzytaj dalej

Michał Wiśniewski jako były podopieczny domu dziecka bardzo chętnie angażuje się w pomoc najmłodszym. Od wielu lat stoi na czele akcji "Wiśnia dzieciom", która pomaga najuboższym dzieciom z całego kraju. W związku z akcją, Michał Wiśniewski poprosił stację TVN o wsparcie w promocji.

Nieustannie od 26 lat TVN wspierał go w poszerzaniu świadomości Polków o akcji "Wiśnia dzieciom". Dzięki reklamom w mediach, wiele osób dowiedziało się o akcji i do niej dołączyło. Tak miało być i tym razem, jednak stacja TVN miała zupełnie inne plany.

- A czy możemy to połączyć z jakąś bardziej osobistą rozmową z partnerką? O akcji oczywiście też opowiemy i pokażemy - otrzymał odpowiedź Michał Wiśniewski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda trafi do szpitala?Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?Czytaj dalej

W ramach "podziękowań" Michał Wiśniewski upublicznił całą rozmowę

Zniesmaczony zachowaniem TVN Michał Wiśniewski postanowił pięknie im podziękować za wsparcie, na które do tej pory mógł liczyć każdego roku. Piosenkarz upublicznił w sieci całą rozmowę z producentami Dzień Dobry TVN, a także podziękował konkurencyjnym stacjom, że wsparły go w promocji.

Dzisiaj grzeje:

1. Uwielbiana aktorka Polsatu znów trafiła do szpitala. Wcześniej miała tętniaka mózgu
2. Nie żyje twórca hitowego serialu na TVP. Okoliczności jego śmierci porażają

- Od 24 lat organizacji akcji "Wiśnia dzieciom" nie spotkałem się z takim barterem: pokaż u nas partnerkę, a my przy okazji opowiemy o akcji. Hmm. Trochę słabe "Dzień dobry TVN" i zarazem wielka szkoda. Chodziło tylko o to, aby jak zwykle zachęcić życzliwych do pomagania na co dzień. My w każdym razie jedziemy od 15 do 22 grudnia. Jak zwykle. Będą z nami, jak co roku, Polsat News i "Pytanie na śniadanie". Dziękujemy - podzielił się ze wszystkim fanami Michał Wiśniewski.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio

fot. facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieleczony kaszel może prowadzić do poważnych chorób. Nie powinniśmy go bagatelizować
  2. Dawid Kubacki ma piękną żonę. Najpiękniejsze zdjęcia życiowej wybranki naszego mistrza (FOTO)
  3. Samochód zamiast 500 plus? Rodziny pobierające świadczenie mają na to szansę
  4. Niewyobrażalne doniesienia o ojcu dziecka Dagmary z Królowych Życia. Jego losy były tragiczne i burzliwe
  5. Druzgocące losy Roksany Węgiel. Przygnębiające, mało kto wiedział co się z nią działo

Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życiaPo latach wyszło na jaw. Zbigniew Wodecki nie miał łatwego życia, los go nie oszczędzałCzytaj dalej

źródło: niezależna

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News