Wiśniewski zostawił żonę przez jej straszną chorobę? Wstrząsająca prawda w końcu wyszła na jaw

Wiśniewski zostawił żonę przez jej straszną chorobę? Wstrząsająca prawda w końcu wyszła na jaw Źródło: Screen/Youtube/Plejada

Michał Wiśniewski niedawno rozstał się ze swoją czwartą żoną, Dominiką Tajner. O kulisach ich zerwania rozpisywały się media. Teraz na jaw wyszła wstrząsająca prawda dotycząca partnerki wokalisty. Być może to był właśnie powód rozstania.

Michał Wiśniewski uznawany jest przez wielu za największego casanovę polskiego show-biznesu. Kilka miesięcy temu media obiegły szokujące informacje o tym, że gwiazdor zamierza rozwieść się z Dominiką Tajner. Wszyscy spekulowali dlaczego doszło do tego rozstania. Teraz pojawiły się nowe wiadomości dotyczące choroby żony lider Ich Troje, które być może były jednym z powodów podjęcia takiej decyzji przez celebrytę. 

Michał Wiśniewski po rozstaniu z żoną

Michał Wiśniewski jak wiadomo jest człowiekiem niezwykle kochliwym i szybko po rozstaniu z Tajner widywany był z inną kobietą. Przez pewien czas wydawało się, że między małżonkami nie ma żadnych złych emocji i oboje chcą zacząć nowe życie. Te nowe fakty dotyczące Dominiki Tajner mogą jednak świadczyć o nieprzyjemnym zakończeniu tego związku. 

Wyszło bowiem na jaw, że Dominika Tajner przez pewien okres swojego związku z Wiśniewskim cierpiała na depresję. Partner podobno nie potrafił poradzić sobie z tą sytuacją. Pojawiły się więc spekulacje, że być może choroba żony była prawdziwym powodem rozstania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Choroba Dominiki Tajner

Dominika Tajner w ostatnim wywiadzie zdobyła się na szczere wyznanie odnośnie swojego stanu zdrowia psychicznego. Przyznała, że w pewnym momencie zaczęli się z Michałem od siebie oddalać, a stało się to właśnie w okresie, w którym celebrytka zmagała się z ciężką depresją. 

-Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie (...) Ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia. Nie było to zmęczenie czy brak żelaza, tylko coś, co wymagało pomocy specjalisty - wspomina tamten czas gwiazda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Michał Wiśniewski miał duży problem z odnalezieniem się w tej sytuacji. Być może wokalista Ich Troje po prostu zdecydował, że lepiej będzie rozstać się z Dominiką Tajner w związku z jej poważną chorobą. Nie wiadomo jednak czy na pewno miało to jakikolwiek wpływ na rozpad tego małżeństwa. 

 

  1. Edyta Herbuś w Playboyu! Tak zmysłowych zdjęć nie ma żadna polska gwiazda!
  2. Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  3. Wstrząsające oświadczenie przyjaciółki Leppera. Zamierza ujawnić całą prawdę o jego śmierci
  4. Wszystko się nagrało i trafiło do sieci. Nagle w Lidlu wszyscy zaczęli tańczyć, niektórzy Polacy przecierali oczy ze zdumienia
  5. Ruszył proces ws. zabójstwa Adamowicza. Ale w ławie oskarżonych nie zasiadł morderca, szokujące informacje

Źródło: Plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu