Wiśniewski rozstał się z żoną przez jedną rzecz. Nie mogła już ukrywać powodu

Wiśniewski rozstał się z żoną przez jedną rzecz. Nie mogła już ukrywać powodu Źródło: EAST NEWS

Michał Wiśniewski prowadzi tak bujne życie uczuciowe, że na podstawie jego podbojów miłosnych, przeplatanych z epizodami kariery artystycznej, można by napisać całkiem niezły scenariusz filmowy. Niestety czerwonowłosy gwiazdor nie ma szczęścia zarówno w miłości, jak i w interesach, a do mediów dotarły właśnie informacje na temat powodu jego rozstania z poprzednią partnerką.

Michał Wiśniewski od lat znany jest z tego, że nie potrafi zagrzać miejsca u boku jednej kobiety przez dłuższy czas. Chociaż ostatnio wydawać by się mogło, że ten stan rzeczy uległ zmianie to lider Ich Troje znów ogłosił, że się rozwodzi. Teraz była żona zabiera głos i zdradza co takiego było powodem ich rozstanie, nie mogła dłużej ukrywać powodu i postanowiła uciąć wszelkie spekulacje.

Dlaczego Michał Wiśniewski rozstał się z Dominiką Tajner?

Michał Wiśniewski u boku Dominiki Tajner wydawał się znaleźć szczęście. Powoli zaczął porządkować swoje sprawy osobiste i za namową ukochanej unormował swoje relacje z prawie wszystkimi byłymi partnerkami. Niestety i ta sielanka musiała dobiec końca i Dominika Tajner dowiedziała się, że gwiazdor zadecydował o ich rozstaniu. Małżeństwo załatwiło to w wyjątkowy taktowny sposób i unikało oczerniania się w mediach. Teraz córka Apoloniusza Tajnera zabrała głos i szczerze wyznała, dlaczego Michał Wiśniewski się z nią rozstał. Wystarczyła jedna rzecz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dominika Tajner udzieliła szczerego wywiadu

Wydawać mogłoby się, że powód podany przez Dominikę Tajner jest nierealny, lecz jak widać każdy związek boryka się z takimi samymi problemami bez względu na to czy tworzony jest on przez zwykłych ludzi czy też celebrytów z pierwszych stron gazet.

-  Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie - powiedziała w cytowanym przez "SuperExpress" dla "Twojego Imperium" wywiadzie Dominika Tajner. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje 24 letni aktor. Widzowie pokochali Sebastiana za rolę w Disneyu

2. Andrzej Duda zabrał głos w sprawie obowiązkowych szczepień. Jego słowa wywołały burzę

Podobne problemy pojawiają się w każdym związku

Brak rozmowy i oddalanie się od siebie może być powodem rozpadu każdego związku i należy pamiętać, że miłość nie jest dana raz na zawsze. Czy Michał Wiśniewski znajdzie wreszcie miłość u boku nowej partnerki? Niedawno zdecydował się ją pokazać i udostępnił na Instagramie zdjęcie dokumentujące ich wspólną wyprawę w na wybory.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacja
  2. Agent Roberta Lewandowskiego zmieszany z błotem. "Kasyna, spelunki i środki na erekcję"
  3. Bezczelny plan Katarzyny W. ujrzał światło dzienne. W głowie się nie mieści
  4. Krystyna Janda się boi, ujawniła swój dramat. Musiała podjąć bardzo trudną decyzję
  5. Schudł ponad 140 kg, dostał nowe życie. Efekt końcowy jest niewiarygodny
  6. Nie żyje 24-letni aktor. Jego ostatnie słowa są porażające, nikt niczego się nie spodziewał

Źródło: SuperExpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News