Lepiej się złapcie! O dzieciach Wiśniewskiego zaraz będzie bardzo głośno

Lepiej się złapcie! O dzieciach Wiśniewskiego zaraz będzie bardzo głośno Źródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski, jako jedna z największych gwiazda polskiego show-biznesu może się pochwalić czeterema nieudanymi małżeństwami i czwórką dzieci. Pociechy piosenkarza są już prawie dorosłe i sporo się u nich pozmieniało.

Michał Wiśniewski, który kiedyś cieszył się pozytywnym zainteresowaniem mediów, teraz niekoniecznie ma powody do radości. Czwarty rozwód jest w toku, a sam lider zespołu Ich Troje. Przez to zamieszanie tabloidy zainteresowały się jego dziećmi. Fabienne ma zadatki na prawdziwą gwiazdę!

Michał Wiśniewski uwielbia rozgłos. Jego dzieci również nie stronią od mediów

Ze związku z Martą "Mandaryną" Wiśniewską urodziła się Fabienne. Gdy tylko ma okazję, lubi pokazywać się ze swoją mamą na ściankach i obserwować celebrycki świat od drugiej strony. Nie ma jednak zamiaru przez zmianę środowiska z młodzieżowego na "popularne" zmieniać swojego stylu. Na ostatniej "ściance" 15-latka pozowała ze swoją mamą ubrana w czarny, luźny t-shirt z żółtym napisem, luźne spodnie w paski i sportowe buty. Całości dopełniała naturalność - brak makijażu.

Widać, że Fabienne ma luźny, młodzieżowy, niczym nieprzejmujący się styl. Pewnego razu zdradziła też, że chciałaby zostać tancerką. Póki co trenuje pod okiem mamy w jej studiu tanecznym. A jej siostry?

Etiennette Wiśniewska to owoc związku z Anią Świątczak. 12-latka często gości u taty na Instagramie pokazując zarazem, że ma z nim bardzo dobry kontakt. Nie lubi chwalić się swoją prywatnością i nie gości na ściankach jak Fabienne.

Vivienne szykuje się do kariery wokalnej. Jej tata regularnie ją promuje. Xavier postawił na sport

Najmłodsza córka Wiśniewskiego, Vivienne, zainspirowała się talentem swojego taty i spodobało jej się śpiewanie do tego stopnia, że nagrała piosenkę. Nie amatorską, nie w zaciszu domowego ogniska, ale w profesjonalnym studiu nagraniowym. Michał Wiśniewski załatwił jej do współpracy prawdziwego profesjonalistę. "Deszczyk" napisał i skomponował Igor Jaszczuk, który tworzył dla Justyny Steczkowskiej i Violetty Villas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Z kolei jedyny syn "Wiśni" toczy całkiem zwyczajne życie nastolatka. 17-latek to wierny kibic Manchesteru United, na co dzień gra w piłkę nożną lub w koszykówkę. Postawił sobie za cel zostać dziennikarzem sportowym. Nie chce żyć pod ostrzałem fleszy jak ojciec lub jego byłe żony. Oprócz tego, podobnie jak Fabienne, trenuje taniec i zdobył kilka medali.

Tak wyglądają dziś dzieci Michała Wiśniewskiego:

Fot. screen Plotek

Fot. instagram.com/wisniv

Fot. instagram.com/vivienne_wisniewska

Fot. instagram.com/etiwisniewska

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina

Źródło: Plotek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu