Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel Źródło: .

Michał Wiśniewski w swoim życiu żenił się cztery razy. Media najczęściej wspominają jednak tylko o dwóch jego żonach - Dominice Tajner, z którą właśnie się rozwodzi, a także o Mandarynie. Okazuje się, że piękna gwiazda znana z hitu "Ev'ry night" zmieniła się bardzo w ciągu ostatnich lat. Tak, jak jej córeczka, która dzisiaj jest już prawie dorosła i, zdaniem wielu, ma o wiele bardziej intrygującą urodę niż Roksana Węgiel.

Michał Wiśniewski i Mandaryna niegdyś tworzyli najgorętszą parę w całym show biznesie. Ciągle rozpisywały się o nich media. W pewnym momencie para doczekała się nawet swojego autorskiego programu telewizyjnego, podczas którego mogliśmy podziwiać intymne życie pary.

Od rozstania Wiśniewskiego i Mandaryny minęło ponad 13 lat. Przez ten czas gwiazda bardzo zmieniła się i nie nosi już tak spektakularnych strojów, jak niegdyś. Jej córeczka za to swoimi kreacjami potrafi zaskoczyć nawet fanów Roksany Węgiel.

Michał Wiśniewski tworzył z Mandaryną jeden z najgłośniejszych związków. Dzisiaj jego była żona jest nie do poznania

Mandaryna jest dzisiaj zapomnianą przez media celebrytką, o której bardzo niewiele ktokolwiek wspomina. 

Ostatnio do Internetu wyciekło zdjęcie, które wywołało w sieci sporo szumu. Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nic dziwnego, na fotografii Mandaryna w czerwonej sukience pozuje z córeczką przed obiektywem. W dość, zdaniem internautów, grzeczny sposób, upięła swoje włosy, co jest do niej zupełnie niepodobne. Całość uzupełniła zwyczajną, czarną torebką. Najwyraźniej diametralnie zmieniła swój styl. Zupełnie nie przypomina siebie z czasów, gdy koncertowała w Sopocie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

16-letnia córka Mandaryny wdała się za to w ojca. Internauci twierdzą, że mógł on być jej inspiracją w doborze stylu. Na "ściance" przed fotoreporterami pozowała w rockowym T-shirt'cie, a także w lekko za dużych spodniach. Do swojego stroju założyła adidasy.

Użytkownicy sieci uważają, że dzisiejszy styl Mandaryny zdecydowanie jest dla niej korzystny. 16-latka za to zwróciła na siebie uwagę bardziej niż nawet zwyciężczyni Eurowizji Junior.

Fot. screen shot z "Jastrząb Post"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najbardziej absurdalny i szokujący pomysł ministra rolnictwa. Zachęca Polaków do jedzenia... BOBRA! To przechodzi ludzkie pojęcie!
  2. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? To wprost nie do uwierzenia. Dostaniecie zawału, jak zobaczycie TE kwoty!
  3. Z ostatniej chwili: Polsat informuje o tragedii rodzinnej na zachodzie Polski. Chłopiec nie żyje, matka i braciszek w szpitalu
  4. To nie błąd, ZUS zaczął wypłacać kosmiczny zasiłek. Jedna osoba dostanie 39 tys. złotych miesięcznie
  5. Po 9 latach Rosjanie wskazali winnego katastrofy smoleńskiej
  6. Boczek z Kiepskich pokazał się z córką. Dziewczyna niesamowicie go przypomina


Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News