Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju

Życie Michała Wiśniewskiego się załamało. Niszczące życie samobójstwo, był na skraju Źródło: Wikimedia Commons/Roger Gor photos

Michał Wiśniewski przeszedł przez prawdziwy dramat, który niewątpliwie odcisnął na nim straszliwe piętno. Był już na skraju załamania, samobójstwo bliskiej osoby było dla niego prawdziwym ciosem.

Michał Wiśniewski to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim show-biznesie. Długo pracował na swoją karierę, która wymagała od niego wiele pracy. W młodości przeżył prawdziwy dramat, który mógł wpłynąć na jego przyszłość. Mimo tak dramatycznych wspomnień, udało mu się osiągnąć sukces.

Michał Wiśniewski przeżył osobisty dramat, nie było z nim dobrze

Michał Wiśniewski nie miał szczęścia do swojej rodziny. Jego rodzice byli alkoholikami, ponadto ojciec fałszował obrazy, a matka mieszkała w Niemczech. Ze względu na rozwód i nałóg rodziców od początku nie było mu łatwo. Mimo że oboje jego rodzice żyli, wychowywał się w domach dziecka, rodzinach zastępczych i u babci.

Jego ojciec przebywał w więzieniu. Gdy Michał Wiśniewski miał 13 lat, spotkał go po raz ostatni. Miał nadzieję, że chociaż z tatą uda mu się nawiązać rodzinną relację. Niestety, wtedy przeżył prawdziwy dramat.

- Ojciec był właśnie na wolności, mieszkał z moimi braćmi w domu w Łodzi. Pojechałem do nich dzień przed swoimi urodzinami. Nawet fajnie mi się z nim rozmawiało. Umówiliśmy się na dalsze spotkania. Następnego dnia pod moją szkołę przyszła jego kobieta i powiedziała, że popełnił samobójstwo. Podciął sobie żyły… - opowiadał w wywiadzie załamany muzyk.

Po jakimś czasie muzyk stracił kontakt z matką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z matką stracił po jakimś czasie kontakt. Gdy stał się sławny, ona nawet tego nie wiedziała. Michał Wiśniewski przyznał po latach, że nie ma do niej żalu. Musiał to sobie przepracować, aby móc jej wybaczyć. Obecnie ma z nią kontakt i przyznał w wywiadzie, że jego mama została abstynentem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Doroty Wellman odniósł wielki sukces. Para zrobiła wyjątek i pokazała się razem, piękni?
2. IMGW pilnie wystosował żółty alarm dla niemal połowy kraju. Jest niebezpiecznie, uwaga na nagły atak zimy

Muzyk przyznał, że trudne dzieciństwo miało ogromny wpływ na jego charakter. Jakiejkolwiek decyzji by nie podjął, zawsze zastanawia się, czy nie popełni kolejnego błędu. Ponadto, podobnie jak jego rodzice, walczył z alkoholizmem, zdarzyło mu się bowiem przesadzić na koncercie czy udzielić wywiadu będąc pod wpływem. Jednak i z tym udało mu się uporać.

Najlepsze newsy dnia

  1. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  2. Śmierć polskiego sportowca. Osierocił trójkę dzieci
  3. Niepokojące doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Córka wydała oświadczenie, które zasmuci Polaków
  4. Kożuchowska się wygadała? Zaczęła się modlić o Pawła Królikowskiego
  5. Żona miała romans z policjantem. Mąż dokonał zemsty, o której będzie się mówić latami, nie miał litości

Źródło: Viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News