Michał Wiśniewski
youtube.com/Sport.pl
Klaudia Bochenek - 5 Stycznia 2020

Ojciec Dominiki Tajner ocenił Michała Wiśniewskiego jako zięcia. Jego słowa dają do myślenia

Michał Wiśniewski ma już za sobą cztery śluby i cztery rozwody. Ostatni z nich, z Dominiką Tajner, przez długi czas był na medialnym świeczniku. Ich związek został przeanalizowany na wszystkie sposoby, a teraz głos postanowił zabrać Apoloniusz Tajner.

Michał Wiśniewski byłby zadowolony, gdyby usłyszał takie słowa od Apoloniusza Tajnera, swojego byłego już teścia? Podsumował go jak nikt inny, dobrze ocenił jego 7 lat małżeństwa z córką, Dominiką Tajner.

Michał Wiśniewski trwał w związku małżeńskim z Dominiką Tajner przez 7 lat

Pierwsze wieści o rozwodzie, wydawałoby się zgodnej i ustatkowanej pary, pojawiły się wiosną, kiedy Dominika Tajner święciła sukcesy w Tańcu z gwiazdami. Rozrywkowa atmosfera nie udzieliła się Michałowi Wiśniewskiemu, który złożył pozew o rozwód jako pierwszy. Wszystkich uderzyło to, że już od dłuższego czasu miał kompletować potrzebne dokumenty. Pomimo tego, że Dominika Tajner mogła mieć wsparcie w swoim tacie, sama musiała podjąć wiele dojrzałych decyzji związanych z małżeńską relacją.

Zenek Martyniuk o hejterachZenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenieCzytaj dalej

- Zawsze miałem z dziećmi bardzo dobre relacje i one są nadal dobre. Na moje mentalne i psychologiczne wsparcie jako rodzica mogą liczyć, natomiast mają też swoje życie i jeżeli w tym życiu zdarzają się jakieś niespodzianki, to muszą same za to odpowiadać. Takie są nasze relacje. Ojcem jest się zawsze. Dzieci muszą wiedzieć, że mają ojca, a ojciec musi je kochać. Dzieci kochać takie, jakimi one są - wytłumaczył ojciec Dominiki Tajner w rozmowie z portalem plotkarskim.

Słowa Apoloniusza Tajnera dały do myślenia i zaskoczyły wszystkich. Nie tego się spodziewano

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVNMichał Szpak okazał się lepszy, ale jej głosem zachwycało się pół Polski. Dzisiaj Ada Szulc wygląda zupełnie inaczej, niesamowita metamorfozaCzytaj dalej

- Michał był bardzo dobrym zięciem. To świetny facet. Natomiast jest człowiekiem z wielkiego show-biznesu i to na pewno nieco komplikuje sprawę, jeżeli chodzi o relacje damsko-męskie - ocenił zaskakująco Apoloniusz Tajner.

Dzisiaj grzeje:

1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Nikt w życiu nie spodziewałby się, że były trener kadry skoczków w taki sposób wypowie się o czerwonowłosym piosenkarzu. Na szczęście oboje zaczęli już układać sobie życie na nowo. U Dominiki Tajner na twarzy ponownie zagościł uśmiech i pogodny nastrój - niedawno na Facebooku ogłosiła, że jest w związku. Z kolei Michał Wiśniewski zaręczył się w święta ze swoją nową partnerką, którą poznał poprzez aplikację randkową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Okrutnie zakpili z Maryli Rodowicz w The Voice Kids. Powróciły przykre wspomnienia
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Przez 14 lat każdego dnia czekał na przystanku na swojego właściciela. Historia tego psa poruszyła cały świat

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska i Jacek - co naprawdę ich łączy? Historia ich związku jest porażająca, prawda najbardziej zaskakujeCzytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News