Michał Wiśniewski śpiewał pod szpitalem
Facebook/KS ROW Rybnik
Irmina Jach - 5 Grudnia 2020

Nagle przed szpitalem pojawił się Michał Wiśniewski i wtedy się zaczęło. Nagranie jest oszałamiające

Michał Wiśniewski pojawił się pod rybnickim szpitalem, by przypomnieć pacjentom oraz pracownikom medycznym największe przeboje zespołu Ich Troje. Nagranie z nietypowego koncertu wzbudziło duży entuzjazm wśród internautów. Trudno się dziwić.

Michał Wiśniewski, ku zaskoczeniu chorych, postanowił zaśpiewać popularny przebój "Powiedz" stojąc pod budynkiem szpitala. Wokalista nie pojawił się tam przypadkowo. Był uczestnikiem akcji zaplanowanej przez żużlowców z klubu ROW Rybnik.

Nagły zwrot akcji, księża jednak zorganizują kolędę. Zapadła nieodwracalna decyzja archidiecezjiNagły zwrot akcji, księża jednak zorganizują kolędę. Wiemy gdzie, zapadła ostateczna decyzjaCzytaj dalej

Michał Wiśniewski dał koncert pod szpitalem

Podczas corocznej akcji ROW Rybnik żużlowcy obdarowują najmłodszych pacjentów prezentami. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju przebieg akcji musiał zostać zmodyfikowany tak, by nie narażać nikogo na niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Nie żyje trzykrotny olimpijczyk. Polscy fani sportu pogrążyli się w żałobie

Organizatorzy zdecydowali, że najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie koncertu, który odbył się w piątek 4 grudnia o godzinie 15:00. Okna wszystkich sal szpitalnych zostały otwarte, a hospitalizowani zebrali się, by obserwować artystów.

Żużlowe Mikołajki miały umilić chorym pobyt w placówce medycznej. Sportowcy zaprosili do udziału w wydarzeniu lidera zespołu Ich Troje oraz kabareciarza Krzysztofa Hanke z Kabaretu Rak. Gwiazdorzy dali wspaniały występ. Nagranie z koncertu jest hitem.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Niejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaNiejeden może się konkretnie zdziwić. Niewiarygodne, w jakich warunkach mieszka Agnieszka ChylińskaCzytaj dalej

- To najważniejszy chyba utwór w historii zespołu. Żeby Wam trochę siły dodać. Nie przejmujcie się, jesteśmy z Wami. Szybkiego powrotu do zdrowia od ROW Rybnik. Dziękujemy Służbie zdrowia, która o nas dba- przywitał zebranych Michał Wiśniewski.

Zobacz także: Kwaśniewskiemu puściły nerwy, rzucił talerzami. Przepraszał Jolantę z kwiatami

Wokalista zaśpiewał najbardziej znane przeboje zespołu Ich Troje. Przyznał, że propozycja żużlowców była dla niego dużym wyróżnieniem i nie wahał się, przyjmując tę nietypową ofertę. Nie mógł postąpić inaczej.

-Zastanawiałem się 3 minuty. Cieszę się, że mogłem tu przyjechać i zrobić coś dobrego. Wiele razy już grałem na oddziałach onkologicznych szpitali w całej Polsce, ale taki koncert "do okien", w grudniu, to mój pierwszy raz! - przyznał.

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Dla nas artystów, w sytuacji gdy od wielu miesięcy nie zagraliśmy ani jednego występu, taki koncert to niepowtarzalna okazja, by nie wyjść z wprawy, a jeśli jeszcze komuś nasz występ może sprawić przyjemność i być formą podziękowania, to tym lepiej! - dodał Krzysztof Hanke.

Władze klubu postanowiły dostarczyć do rybnickiego szpitala 2,5 tony jabłek, które urozmaicą diety rekonwalescentów. Owoce zostały podarowane przez fanów sportowych rozgrywek. Nagranie można zobaczyć tutaj.

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: Super Express/Interia/Dziennik Zachodni/Rybnik.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News