Michał Wiśniewski zjawił się w "Pytanie na śniadanie". Kiedy spytali go o piąte dziecko, puściły mu nerwy

Michał Wiśniewski zjawił się w "Pytanie na śniadanie". Kiedy spytali go o piąte dziecko, puściły mu nerwy Źródło: Screen/ Instagram/ @m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski musiał zmierzyć się z dociekliwością pary prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Pilnował się, by nie zdradzić zbyt wiele, jednak plotki o jego piąty dziecku wywołują ogromne emocje - także Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej. W końcu artysta nie wytrzymał.

Michał Wiśniewski pojawił się w czwartkowym odcinku "Pytania na śniadanie". Gwiazdor musiał się spodziewać, że będzie przez prowadzących - Marzenę Rogalską i Tomasza Kammela - przepytywany w jednym temacie, który wzbudza ostatnio ogromne emocje. Chodzi oczywiście o plotki, zgodnie z którymi wkrótce piosenkarz ma rzekomo zostać po raz piąty ojcem.

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci. Wkrótce może być ich piątka?

Domysły o tym, że nowa partnerka Michała Wiśniewskiego spodziewa się dziecka, pojawiły się w środę - informował o tym portal Pudelek. Nawet Dominika Tajner skomentowała te doniesienia - życzyła piosenkarzowi, z którym była wcześniej związana, szczęścia. 

Obecnie Wiśniewski jest ojcem czwórki dzieci o niecodziennych imionach - Vivienne, Etiennette, Fabienne i Xaviera. Jakiś czas temu obserwatorzy polskiego show biznesu śledzili informację o rozstaniu gwiazdora z żoną. Piosenkarz wkrótce związał się z nową kobietą, a teraz plotkuje się o tym, że para spodziewa się już potomka, Michał Wiśniewski może więc zostać ojcem po raz piąty. Chcieli to potwierdzić prowadzący "Pytania na śniadanie".

Michał Wiśniewski wypytywany o piąte dziecko. Nie zaprzeczył

Marzena Rogalska i Tomasz Kammel, jak na wytrawnych dziennikarzy przystało, starali się wydobyć z Michała Wiśniewskiego prawdę. Tematem rozmowy było wychowywanie dzieci, prowadzący starali się więc podpytać gościa o doniesienia. Wiśniewski jednak unikał jednoznacznej odpowiedzi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sam gwiazdor bardzo się pilnował, by nie zdradzić prawdy. Znamienne jest to, że może nie potwierdził doniesień, lecz także im nie zaprzeczył. Być może spodobało mu się igranie z fanami.

W końcu jednak nerwy mu puściły i zdecydował się na wypowiedź, która znów wywołała wielkie kontrowersje i sprowokowała fanów do kolejnej fali przypuszczeń. Gdy rozmawiano o odrabianiu z dziećmi prac domowych, piosenkarz powiedział:

- Jak ma się czworo czy pięcioro dzieci, jest inaczej - stwierdził.

Dzisiaj grzeje: 1. Wysadzili szczeniakowi pysk, wkładając do niego petardy. Weterynarze się nie poddali, jego nowy wygląd robi wrażenie
2. Rozrywające serce sceny na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Żałobnicy odprawili poruszający rytuał

Czy te słowa padły przypadkowo? Być może gwiazdor mimowolnie potwierdził plotki, gdy przez nerwy, nieuważnie wygadał się o nadchodzącym maluchu. Fani muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość, gdyż oficjalne informacje z pewnością nie pojawią się zbyt szybko. 

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Mama pana młodego na weselu była głodna, więc skosztowała pachnącego dania. Chwilę później już nie żyła
  3. Mama zostawiła córkę pod opieką ojca. Zamontowała ukrytą kamerę, po obejrzeniu nagrania łzy popłynęły jej po policzkach
  4. Przypadkiem nagrała psa, który zobaczył, że niemowlę ma rozkopany kocyk. Zwierzak zareagował mistrzowsko
  5. Kobieta przez 27 minut była w stanie śmierci klinicznej. Odzyskała przytomność i natychmiast poprosiła o kartkę papieru

Źródło: WP

Następny artykuł