Do sieci trafiło zdjęcie Wiśniewskiego w objęciach Dominiki Tajner. Zostało zrobione wczoraj

Do sieci trafiło zdjęcie Wiśniewskiego w objęciach Dominiki Tajner. Zostało zrobione wczoraj Źródło: Instagram/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jak powszechnie wiadomo prowadzi dosyć bujne życie miłosne. Niedawno rozstał się z żoną, a już spotyka się z inną kobietą. Zamieszanie wywołała natomiast ostatnia publikacja wokalisty Ich Troje, na której widać celebrytę w objęciach Dominiki Tajner.

Michał Wiśniewski znany jest z tego, że jest osobą niezwykle kochliwą, która lubi zmieniać partnerki. Po rozstaniu z żoną widywany był z tajemniczą kobietą, która okazała się być jego nową sympatią. Zdjęcie z wczorajszego koncertu zaskoczyło wszystkich, bowiem lider Ich Troje pozuje tam w objęciach Dominiki Tajner. 

Michał Wiśniewski i jego życie miłosne 

Michał Wiśniewski był czterokrotnie żonaty i wszystko wskazuje na to, że najprawdopodobniej nie zamierza na tym poprzestawać. Gwiazdor ma ogromne powodzenie u kobiet i tuż po rozstaniu z Dominiką Tajner widywany był w romantycznych sytuacjach z nową partnerką. 

Sieć obiegły również zdjęcia, na których wokalista pozuje w objęciach Dominiki Tajner. Czyżby para się pogodziła? Być może ich małżeństwo uda się jeszcze naprawić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wokalista w czułym uścisku z byłą partnerką 

Wczoraj odbyło się szczególne wydarzenie, w którym brał udział Michał Wiśniewski. Koncert lidera Ich Troje uświetnił obchody 20 rocznicy blokad rolniczych, które w tym roku miały miejsce w Borkach-Kosach. Uroczystość powiązana była z rocznicą śmierci przewodniczącego Samoobrony, Andrzeja Leppera. 

Na wielkie święto rolników zaproszono gwiazdy muzyki, w tym Michała Wiśniewskiego. Tegoroczną edycję imprezy poprowadziła była partnerka wokalisty, Dominika Tajner. Wszyscy obawiali się tego, jak para będzie zachowywać się wobec siebie po rozstaniu. W końcu jest to dość świeża sprawa, a Wiśniewski już znalazł sobie nową partnerkę, co pewnie jest trudne dla Tajner. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

Wygląda na to, że relacje między małżonkami, którzy właśnie się rozwodzą, są bardzo dobre. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zapozowali nawet razem do wspólnego zdjęcia, na którym celebrytka trzyma w objęciach swojego byłego partnera. Czuły uścisk nie sugeruje raczej, że małżonkowie odwołają rozwód. Świadczy on jedynie o tym, że między nimi nie ma żadnych złych emocji. Widać, że są pogodzeni z rozpadem swojego małżeństwa i szykują się na nowe wyzwania w życiu prywatnym. 

Źródło: Instagram/Dominika Tajner 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Nagły niespodziewany zwrot akcji w małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Radosne nowiny, które ścinają z nóg
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nogi ugięły się pod znaną posłanką, gdy usłyszała diagnozę dot. jej dziecka. Chciała zabić siebie i maleństwo

Źródło: Instagram/Dominika Tajner 

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News