Pudelek sugeruje, że Michał Wiśniewski zaprzecza ojcostwu. Powód jest wyjątkowo zaskakujący

Pudelek sugeruje, że Michał Wiśniewski zaprzecza ojcostwu. Powód jest wyjątkowo zaskakujący Źródło: youtube.com/BESKID LIVE

Michał Wiśniewski po raz kolejny stał się bohaterem skandalu. Tym razem media obiegła wieść, ze lider Ich Troje ma znów zostać ojcem. Pudelek sugeruje, że muzyk zaprzecza i ujawnia jego motywację.

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego upodobania do ślubów i rozwodów. Może też pochwalić się liczną gromadką dzieci. Gdy do mediów doszły słuchy o kolejnej kobiecie w ciąży z muzykiem, ten miał zaprzeczyć wszystkim plotkom. Pudelek uważa, że zna powód wypierania się ojcostwa.

Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?

Jeszcze nie tak dawno fani byli zaszokowani wieścią o rozwodzie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Niedługo po tej informacji okazało się, że wokalista postanowił nie zwlekać z poszukiwaniami nowej partnerki i zarejestrował się w popularnym serwisie randkowym. Tam poznał 36-letnią Paulinę, z którą zaczął się spotykać. Para miała nawet ze sobą zamieszkać.

Nowa ukochana ma już własne dzieci, ale to nie koniec. Podobno teraz kobieta po raz kolejny jest w ciąży, a ojcem ma być właśnie Michał Wiśniewski. Sam zainteresowany oficjalnie nie odniósł się do sprawy, ale Pudelek sugeruje, że artysta wypiera się ojcostwa. Dziennikarzom portalu udało się dotrzeć do rzekomych powodów, dla których miałby nie chcieć przyznać się do kolejnego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pudelek wyjawia powody, dla których gwiazdor zaprzecza ojcostwu

Dziennikarze portalu Pudelek dotarli do informatora, który zdradził główny powód Michała Wiśniewskiego. Okazało się, że chodzi przede wszystkim o zbliżającą się rozprawę sądową. Wokalista obawia się, że podczas rozwodu z Dominiką Tajner wiadomość o jego kolejnym dziecku mogłaby go postawić w niekorzystnym świetle. 

- Ma przed sobą rozwód i nie chce źle wypaść w sądzie - zdradza informator w rozmowie z Pudelkiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Na podstawie tych słów można wywnioskować, że lider Ich Troje obawia się przebiegu rozprawy i chce wypaść na niej jak najlepiej. Ze strony swojej byłej żony nie ma się czego obawiać - ta już pogodziła się z rozstaniem. Gdy w mediach pojawiła się informacja o ciąży nowej partnerki piosenkarza, miała mu życzyć szczęścia oraz powodzenia na nowej drodze życia - podaje serwis Pudelek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

Źródło: Pudelek PL

Następny artykuł