Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem! Wiadomo, z kim będzie miał dziecko

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem! Wiadomo, z kim będzie miał dziecko Źródło: instagram.com/m_wisniewski1972/

Michał Wiśniewski zostanie tatą po raz kolejny - już piąty. Czerwonowłosy piosenkarz nie próżnuje - po rozstaniu z Dominiką Tajner poznał nową wybrankę swojego serca. Internauci są zgodni, że na pewno sobie poradzi, lecz martwią się, jak będzie w stanie poświęcić czas wszystkim dzieciom?

Michał Wiśniewski już po raz piąty będzie musiał przygotować się do roli ojca. Nieoczekiwana wiadomość przedostała się właśnie do mediów. Wiadomo już, kto jest jego nową partnerką, a także jakie ma ona stosunki z byłą żoną piosenkarza.

Para poznała się na Tinderze, a Wiśniewskiemu nie przeszkadza jej duża rodzina

Charyzmatyczny, czerwonowłosy artysta już po raz piąty będzie miał okazję trzymać na rękach swojego potomka. Wiadomość o ciąży jego nowej partnerki zaskoczyła wszystkich fanów i pojawiły się spekulacje, czy aby na pewno Michał Wiśniewski da radę zaopiekować się dziewiątką dzieci? I dlaczego aż tyloma, skoro to będzie jego piąty bobas?

Odpowiedź jest prosta - nowa partnerka piosenkarza ma już czworo własnych dzieci. W sumie z piątym dzieckiem, które ma Michałem Wiśniewskim, w ich związku będzie więc aż dziewiątka pociech. 35-letnia Paulina pochodzi z Warszawy, a piosenkarza poznała na Tinderze, popularnej aplikacji randkowej. Jest w niego wpatrzona jak w obrazek, co lider Ich Troje bardzo lubi. Rozmowy o życiu, dzieciach i doświadczeniach tak zbliżyły tę dwójkę, że postanowili dać sobie szansę. Wybranka zdążyła się już nawet wprowadzić do jego domu w Magdalence.

Michał Wiśniewski jest już ojcem czwórki dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informację o ciąży nowej partnerki Michała Wiśniewskiego przekazał dziennikarzom z portalu Plejada ich zaufany informator. Rzadko się zdarza, żeby była partnerka życzyła dobrze nowemu związkowi męża. Jest to tym bardziej zadziwiające, że Michał Wiśniewski nie uprzedził Dominiki Tajner o swoich zamiarach, lecz zbierał dowody przez kilka miesięcy i zaskoczył ją papierami w najmniej oczekiwanym momencie. Oprócz tego przez długi czas udawał sielankę.

- Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie jednak będą się za nim ciągnąć - podsumowała Dominika Tajner.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności

2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Internauci trzymają kciuki, lecz również wyrażają zaniepokojenie - jak Michał Wiśniewski znajdzie czas dla tylu dzieci? Według nich zdecydowanie będzie musiał popracować nad lepszą organizacją swojego dnia.

Michał Wiśniewski ma już czwórkę dzieci z poprzednich związków. 16-letnią Fabienne Martę i 17-letniego Xaviera Michała z Martą Wiśniewską (znaną "Mandaryną") oraz 13-letnią Etiennette Annę i 11-letnią Vivienne Viennę z Anną Świątczak, byłą wokalistką Ich Troje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia
  5. Dopiero teraz wyszło na jaw. Nietypowe wydarzenia na pogrzebie Woźniak-Staraka, nagle wszyscy zaczęli zdejmować buty

Źródło: Plejada

Następny artykuł