Michał Wiśniewski
East News TRICOLORS
Mateusz Sidorek - 4 Maja 2020

Michał Wiśniewski w końcu przerwał milczenie. Skomentował doniesienia o piątym ślubie

Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu ma tajemniczą partnerkę. W mediach coraz częściej pojawiają się pogłoski na temat ślubu gwiazdy. Gdyby do tego doszło, piosenkarz zespołu Ich Troje zostałby mężem po raz piąty. Wreszcie celebryta skomentował doniesienia na łamach "Twojego Imperium", o czym dowiedzieliśmy się z portalu Jastrząb Post.

Michał Wiśniewski od jakiegoś czasu nie jest już z Dominiką Tajner. Jednak niedługo po rozstaniu lider zespołu Ich Troje bardzo szybko znalazł kolejną wybrankę. Jak informuje Jastrząb Post, pomóc miała mu najbardziej popularna obecnie aplikacja randkowa na świecie - Tinder. Właśnie dzięki niej Wiśniewski poznał tajemniczą kobietę o imieniu Paulina.

Wiadomości, tragediaWszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, tragiczne wiadomości obiegły mediaCzytaj dalej

Według Jastrząb Post Michał Wiśniewski bardzo szybko zaczął planować ślub razem ze swoją nową partnerką, z którą związał się jeszcze przed rozwodem z Dominiką Tajner. Pojawiły się nawet pogłoski, że do legalizacji tego związku już nawet doszło i to w czasie pandemii koronawirusa. Uroczystość miała odbyć się w tajemnicy. O byciu mężem opowiedział na łamach "Twojego Imperium".

Michał Wiśniewski przyznał, że planuje zostać mężem

W rozmowie z Twoim Imperium Michał Wiśniewski przyznał, że nie ma natury samotnika. Widać to także po jego życiu uczuciowym. Piosenkarz przechodził z jednego małżeństwa do drugiego. Obecnie ma za sobą już cztery rozwody. W związku z tym, że po rozstaniu poznał dziewczynę o imieniu Paulina, w mediach zaczęły się pojawiać pytania o to, czy zamierza wziąć ślub po raz piąty.

- Pewnie, że tak! Ja nie jestem typem człowieka, który lubi być sam. Są ludzie, którym wystarczy być ze sobą i nikt nie musi brać ślubu. Ja jestem sobą i dajcie mi być sobą - słowa Michała Wiśniewskiego z Twojego Imperium cytuje portal Jastrząb Post.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Marta KaczyńskaMarta Kaczyńska obawia się o rodzinę. Nagle jej życie bardzo się zmieniło, smutne informacjeCzytaj dalej

Tydzień później media chciały się dowiedzieć, że Michał Wiśniewski rzeczywiście zalegalizował związek z Pauliną. Temat ten nadal owiany jest tajemnicą. Tygodnik Twoje Imperium zapytał wokalistę, co się ostatnio zmieniło w jego życiu. Tym razem jednak Wiśniewski udzielił odpowiedzi w innym tonie. Możliwe, że para uznała, że podczas pandemii koronawirusa ewentualny ślub będzie mógł przejść niezauważony.

- Nie mam wpływu na to, co na temat mojego ślubu donoszą media. I nie mam nic do dodania ponad to, co powiedziałem wam wcześniej - odpowiedź dla Twojego Imperium cytuje Jastrząb Post.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość

2. Niestety, nie żyje dziecko. Cała Polska miała nadzieję na inne zakończenie sprawy

Bez względu na to, czy Michał Wiśniewski wziął ślub po raz piąty, wydaje się, że przeżywa szczęśliwy okres ze swoją partnerką. Wokalistka utrzymuje też przyjacielskie stosunki z byłymi żonami oraz wspólnymi dziećmi. Może przyjdzie czas, kiedy lider Ich Troje odkryje przed nami tajemnicę jego związku. Niedawno pisaliśmy o długo ukrywanych sekretach Wiśniewskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaskakujące słowa księdza do wiernych. "Ktoś próbował nam wdrukować, że w kościele się zakazimy. Czym?"
  2. Anna Lewandowska nie mogła dłużej milczeć. Przyznała się do choroby
  3. Nowa, porażająca teoria na temat zaginięcia Kacperka. Rodzina zabrała głos, włos się jeży
  4. Od dzisiaj wchodzi w życie bardzo ważna zmiana w handlu. Chodzi o godziny dla seniorów
  5. Łukasz Szumowski wypowiedział się ws. kosmetyczek i fryzjerów. Wszystko jest już jasne
  6. Jak ugotować czerninę? Do sieci trafiła hitowa receptura, zupa smakuje nadzwyczajnie

Psy poznają szczeniakaW domu pojawił się maleńki szczeniak. Reakcja psów zaskoczyła właścicieli, zdjęcia odbierają mowęCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News