Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę
Instagram.com m_wisniewski1972
Monika Majko - 3 Listopada 2020

Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Ogromne szczęście w rodzinie, zewsząd płyną gratulacje

Michał Wiśniewski przekazał swoim fanom radosne nowiny, gwiazdor udostępnił w sieci nowe zdjęcie. Internauci od razu zaczęli gratulować.

Michał Wiśniewski pochwalił się fanom radosną nowiną, gwiazdor opublikował w sieci nowe zdjęcie ze swoją córką. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, rodzina uwielbianego piosenkarza ma powody do świętowania.

Michał Wiśniewski przekazał fanom radosne wiadomości

Wokalista Ich Troje od lat pozostaje w czołówce najpopularniejszych piosenkarzy w kraju. Michał Wiśniewski regularnie dba również o to, by fani wiedzieli, co dzieje się w jego życiu. W tym roku gwiazdor stanął po raz piąty na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została tajemnicza Pola, z którą wokalista zamieszkał w swojej willi w Magdalence pod Warszawą.

Tragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaTragiczna, nagła śmierć uwielbianego aktora. Miał zaledwie 30 lat, wstrząsające doniesieniaCzytaj dalej

Jakiś czas temu Michał Wiśniewski ogłosił, że jego obecna żona spodziewa się dziecka. Para oczekuje syna, który ma otrzymać imię Falco Amadeus. Fani nie kryli radości i z niecierpliwością oczekują na to, aż nowy członek rodziny Wiśniewskich pojawi się na świecie. Będzie to piąte dziecko piosenkarza, który ma jeszcze pociechy z poprzednich małżeństw.

Michał Wiśniewski wraz z Martą Wiśniewską wychowują dwójkę dzieci: Xaviera, który niedawno skończył 18 lat, oraz rok młodszą Fabienne. Dodatkowo, gwiazdor ma jeszcze dwie córki - Etiennette i Vivienne - ze związku z Anią Świątczak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoZauważył w ogródku wyjątkowo dziwne jajko. W jednej chwili zamarł, gdy zobaczył, co się z niego wyklułoCzytaj dalej

Michał Wiśniewski pochwalił się sukcesem swojej najstarszej córki

Niedawno gwiazdor udostępnił w sieci zdjęcie z najstarszą córką, Fabienne. Gwiazdor za pomocą fotografii przekazał swoim fanom kolejne radosne nowiny. Nastolatka, jako pierwsza z dzieci Michała Wiśniewskiego, zdała egzamin na prawo jazdy. Sławny tata nie krył dumy ze swojej pociechy.

- Pierwsze dziecko zdało na prawo jazdy! Brawo @fabbka ! Teraz dopiero możecie zacząć się bać, hehe. (pisownia oryginalna) - napisał pod swoim zdjęciem Michał Wiśniewski.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagrał, co Żandarmeria Wojskowa wyrabia na cmentarzu. Burza w sieci po publikacji filmu

2. Sprzed chwili: Trwa konferencja, właśnie przekazano: konkretna grupa Polaków zwolniona z kwarantanny

3. Premier Morawiecki właśnie przekazał wiadomość. Dotyczy wszystkich Polaków

Pod fotografią niemal natychmiast pojawiły się komentarze z gratulacjami, kierowanymi zarówno do dumnego taty, jak i jego córki. Niektórzy internauci żartowali również, że teraz wokalista powinien zbierać fundusze na zakup auta dla swojej zdolnej pociechy. Zdjęcie skomentowała również Marta Wiśniewska, która zostawiła pod nim serduszko.

- No to tata szykuj "kasę" trzeba dziecku zapewnić jakiś transport. Ja 13 lat prawo jazdy mam ale... do dziś pamiętam mój pierwszy samochód. Gratulacje - zażartowała jedna z fanek wokalisty.

- Fabka super dziewczyna i jej brat również - dodała kolejna internutka.

Michał WiśniewskiInstagram.com m_wisniewski1972

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Piesek mieszkający w schronisku co noc ścielił swoje posłanie. Wolontariuszom zabiło mocniej serce, gdy zrozumieli, dlaczego tak robił
  3. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje Ireneusz Lazurowicz, kochały go tysiące Polaków, smutne informacje
  4. Córka Marty Kaczyńskiej przekazała radosną nowinę. Nie mogła już ukrywać, ekscytacji nie ma granic
  5. Z ostatniej chwili: Prezydent przekazał przykre informacje. Nie żyje znany polityk
  6. Grób Anny Przybylskiej zapiera dech. Mało kto wie, że nie została pochowana sama
  7. Niezwykła historia 71-latka z Polski. Był pewien, że spotkał kosmitów, nie spodziewał się
  8. Siostra Chmielewska znowu mocno komentuje wyrok TK. Padły piękne słowa o wartościach chrześcijańskich

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News