Wiśniewski pochwalił się zdjęciem długowłosej piękności. Już jej nie ukrywa

Wiśniewski pochwalił się zdjęciem długowłosej piękności. Już jej nie ukrywa Źródło: Instagram.com m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski to jedna z barwniejszych postaci na rodzimym rynku muzycznym. Chociaż od jakiegoś czasu tematem rozmów na jego temat nie są produkowane hity muzyczne, a sprawy prywatne wokalisty, ten na pewno nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony gazet jak i fanów. Czerwonowłosy lider Ich Troje chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami najbliższych, tym razem zaskoczył wszystkich.

Michał Wiśniewski nie ma zamiaru rezygnować z obecności w przestrzeni publicznej i umiejętnie podsyca zainteresowanie swoją osobą. Ostatnio zdecydował się nawet na wzięcie udziału w Hot16Challenge2, a jego występ był jednym z bardziej oryginalnych. Teraz zaskoczył fanów i pochwalił się zdjęciem długowłosej piękności.

Michał Wiśniewski prowadzi niezwykle burzliwe życie

Michał Wiśniewski udzielił wielu wywiadów, gdzie otwarcie mówił o swoim uzależnieniu od alkoholu czy hazardu i nie ukrywał, że większość tego co zarobił już dawno wydał. Historia jego życia prywatnego oraz ogromnego sukcesu odniesionego w kraju nad Wisłą to gotowy scenariusz na film, gdzie nie zabrakłoby niczego co kojarzyć możemy z biografii gwiazd zza oceanu. Michał Wiśniewski chętnie podkreśla, jak ważne są dla niego jego dzieci i lubi pokazywać talenty, jakie przejawiają jego liczne pociechy. Zdjęcie, jakie wstawił ostatnio na swojego Facebooka, zaskoczyło jednak obserwatorów, ale wywołało także zachwyt nad osobą na nim widoczną. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wokalista zdecydował się pochwalić

Opis widoczny pod zamieszczonym na Facebooku Michała Wiśniewskiego zdjęciem mówi wszystko. Po raz kolejny zdecydował się na pochwaleniem się członkiem rodziny i trzeba przyznać, że jest czym. Długowłosa dziewczyna zachwyca urodą i fani lidera Ich Troje nie kryją zachwytu nad jej urokiem osobistym.

- Niech mi ktoś powie, że nie mam pięknej bratanicy... Angela Wiśniewska! - podpisał fotografię Michał Wiśniewski, nie ma zamiaru już jej dłużej ukrywać. Tym samym Angela dołączyła do powszechnie znanych członków klanu rodzinnego i możliwe, że dziewczyna zechce wykorzystać ten moment zamieszania wokół swojej osoby na zaczepienie się w polskim show-biznesie.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki w żałobie, nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Fani są zachwyceni

Obserwatorzy na profilu Michała Wiśniewskiego nie kryją zachwytu nad urodą dziewczyny i trudno się temu dziwić. Angela wpisuje się w kanon piękna i wiele rówieśniczek na pewno jej zazdrości. Czerwonowłosy wokalista nie zdecydował się ujawniać czy nastolatka tak jak reszta rodziny obdarzona została talentem muzycznym. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Właśnie podali informacje o finansowej pomocy dla poszkodowanych przez pandemię. Już wiadomo, kto się załapie
  4. Przez cały tydzień piła tylko wodę. Niewiarygodne, co stało się w ostatnim dniu
  5. Za kilogram truskawek możesz zapłacić jedynie 5 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News