Żenujące i obleśne słowa Wiśniewskiego o wytrysku na koncercie. Publiczność patrzyła z niedowierzaniem

Żenujące i obleśne słowa Wiśniewskiego o wytrysku na koncercie. Publiczność patrzyła z niedowierzaniem Źródło: YouTube - Kancelaria Prawna Rio

Michał Wiśniewski często decyduje się na kontrowersyjne wypowiedzi, którymi szokuje tysiące Polaków. Najnowsza z nich była wyjątkowo żenująca. Obecni na miejscu fani wyrażali swoje niezadowolenie.

Michał Wiśniewski nie stroni od wypowiadania się publicznie, zarówno podczas koncertów, jak i w trakcie różnych wydarzeń publicznych i imprez branżowych. Artysta jest znany z tego, że często wywołuje kontrowersje za sprawą swoich słów, nie uciekając od ostrych ocen zachowania innych osób lub słów, po których spotyka się z negatywnymi komentarzami.

Jego najnowsze słowa oburzyły bardzo wiele osób. Znany wokalista wypowiedział bardzo kontrowersyjne słowa podczas jednego ze swoich koncertów. Na komentarz zdecydowała się nawet menedżerka zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski wypowiedział żenujące słowa

Michał Wiśniewski pojawił się jakiś czas temu w Białymstoku, gdzie miał okazję wystąpić wraz ze swoim zespołem w trakcie Juwenaliów, czyli wielkiej imprezy studentów, którzy pobierają nauki w stolicy Podlasia. Mogli oni spodziewać się interesującego występu legendarnej grupy, jednak sami z pewnością nie spodziewali się, że przyjdzie im być świadkami oburzających słów.

Gwiazdor polskiej muzyki rozrywkowej w trakcie wykonywania jednej z piosenek znalazł się na łóżku wraz z Agatą Buczkowską, wokalistką zespołu. W pewnym momencie zwrócił się do młodszej o ponad 20 lat koleżanki oburzającymi słowami.

- Ej mała, ale jeszcze na mnie nie wsiadłaś - powiedział Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski doprowadził do sporego skandalu

Po chwili piosenkarz otworzył na scenie szampana, którym oblał widzów i członków zespołu. Wydarzenie to skwitował jeszcze bardziej skandaliczną wypowiedzią.

- To nie pierwszy wytrysk, po którym Agata musi się wycierać - wykrzyknął gwiazdor.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat, gdyż nie było mnie podczas koncertu. Prawdopodobnie był to sposób wyrazu artystycznego, zaaprobowanego przez muzyków. Gdyby ktoś czuł się urażony, to proszę mi wierzyć, że bym o tym wiedziała - powiedziała Anna Bufnal, menedżerka zespołu, która odpowiada za sprawy dotyczące koncertów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o mężu Danuty Holeckiej! Nie zgadniecie, czym zajmuje się mąż królowej TVP! Oczy wam wyjdą z orbit
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg!
  3. Teraz to dopiero się zacznie. Lidl odpalił promocję, przez którą Polacy postradają rozumy
  4. BEZCZELNE tłumaczenie mężczyzny, który celowo przejechał psa. Ujawniono fragment rozmowy
  5. Do sieci wyciekły prywatne zdjęcia Sławomira. Jego żona nie ma na sobie praktycznie NIC [Zdjęcia]
  6. Koszmarne anomalie pogodowe, pojawią się niebezpieczne wyładowania. Pilny alert IMGW w TVN

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News